430 236
inzerátov
Pridať inzerát

Peugeot 407 2.0 hdi - Vaše skúsenosti

Obsah fóra Auto Fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Peugeot fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
scorpi4
Nová tvár - Trabanto (13)
Založený: 18 júl 2008
Nabehané: 12 dní 17 hod 30 min
PríspevokZaslal: 25.05.2010 23:39   
hm..proti gustu ziaden disputat..ak sa Ti paci, nemas co riesit..

kufor nie je az tak maly, len ma mensi nakladaci otvor a vysoku hranu..previsy su u aut tohoto druhu, respektive tejto kategorie uplne v pohode a porovnatelne s inymi v tejto triede..

zrkadla su myslim normalne, ziadna liazka, ale myslim, ze aj horsie mavaju auta..

motor 2,0 HDi je fajn...do slabsieho nechod, odchadzaju turba..

automat, ak sa on staras, vydrzi mrte km...zalezi, ako sa on staral predosly majitel..

inak je to genialna vec, taky automat..

nerozumiem zadnemu oknu..teda otazke o nom...
Citovať
kapado
Založený: 12 marec 2009
Nabehané: 41 min
Predmet: w PríspevokZaslal: 26.05.2010 08:01   
vyborne auto niet co riesit do toho su to perfektne auta sam poznam kopec ludi co ich maju a nemenili by ich a tie bludy ze maly kufor alebo spetne okna su len bludy novinarov razratych do nemeckych aut stastnu kupu
Citovať
judes
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 07 máj 2009
Nabehané: 6 hod 7 min
PríspevokZaslal: 26.05.2010 11:15   
brutt neviem aký tip 407-my máš vyhliadnutý (sedan alebo SW) čo sa toho okna týka prdpokladám že SW. Ja mám sedan zo 6 st. manuálnou prevodovkou takže niečo o automate nájdeš na tomto linku. http://www.peugeot-club.com/fo.....?tid=72104 Spätné zrkadlá sú v pohode nevidím vo veľkosti žiaden problém ale prelepšiu orientáciu za vozidlom pri cúvaní odporúčam cúvacie radary alebo kameru, môže to platiť aj o prednej časti nakoľko je dosť dlhá (je to len chvíľa zvyku). A kufor záleží z akým autom to porovnávaš. Mal som krátku felíciu a porovnaní s ňou má 407-ma obrovský kufor, je pravda že sedan má obmedzené nakladanie otvorom takže vysoké predmety tam nedáš, záleží od toho načo auto budeš potrebovať. Dávam ti do pozornosti tento link http://www.peugeot-club.com/fo.....amp;page=3 kde ti chlapci určite poradia a pomôžu ak budeš mať nejaký problém. Nenechaj sa odradiť keď zbadáš aké poruchy majú 407-my nie sú to závady každého vyrobeného kusu, totižto sa tam obracajú majitelia "407-čiek" ktorý majú problém a potrebujú pomoc. Keď vieš VIN tej vyhliadnutej 407-my ,stačí sa zaregistrovať a ochotne ti zistia čo na nej bolo robené http://www.peugeot-club.com/fo.....mp;page=69 . Pohodlie neopísateľné, vrelo odporúčam. Prajem pekný deň.
Nová tvár - Trabanto (12)
Založený: 25 február 2010
Nabehané: 1 dní 6 hod 37 min
PríspevokZaslal: 26.05.2010 14:47   
407 ako auto dobra ... 2.0 HDI motor vydareny, najdes ho aj vo volve ci forde ... Je tichy, ma dobru spotrebu, a pre 407 tak akurat ...

U 1.6 HDI odchadzaju turba, len zanedbanym servisom ... Maju uzky mazaci kanalik na mazanie turba, a v jeho casti je sitko ktore sa musi pri vymene turba ocistit. Vecsina servisov vsak turbo vymeni, bez ocisty, a potom to naozaj dlho nevydrzi... V kazdom pripade je to ale aj tak podla mna malo, na 407, navyse neviem ci sa robi 1.6 HDI s automatom ...

Automat je to dobry, drziak. Neda sa porovnavat s automatmi s nemeckych aut, urcite nie s DSG a podobne, nereaguje tak rychlo ... Ale zato funguje velmi spolahlivo, pokial sa bude menit olej, budes mat s nim pokoj ...

Na predok auta si proste budes musiet zvyknut, ale cloveku ktory si do toho sadne raz v zivote a preveze sa 10 km sa moze zdat na prd ... Ale chvilu pojazdis, a ani nebudes vediet, ze ho mas ...

Co sa tyka cuvacich senzorov, ratam ze pokial budes mat automat, cuvacie senzory tam budu ...

Inak ako kolega, vrelo odporucam www.peugeot-club.com ...
Citovať
x77x
Nová tvár - Trabanto (6)
expert: detailing
Založený: 14 jún 2008
Nabehané: 1 dní 9 hod 58 min
PríspevokZaslal: 26.05.2010 18:09   
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto Fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Peugeot fórum