Peugeot 407 - svetla s original xenonom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Peugeot 407 - svetla s original xenonom

Príspevok od používateľa brizzolit »

Cawte. Nepoznate niekto dobry servis kde mi perfektne nastavia svetla (xenon orginal) lebo menil som vybojky, stare uz dosluzili a odvtedy je problem. V jednom servise mi ich nastavili ale prd som videl asi 40m co je malo pri rychlosti 130 na dialnici. Tak som ich chcel trosku zdvihnut hore ale zase uz svietia moc hore a blikaju mi. Nejak mi ich nevedia v servise vycentrovat. V dalsom servise mi tvrdili ze tym ze svietia do V-cka by sa mali dat nastavovat aj vo vodorovnej polohe (v pravo, v lavo) ze mozno to lave V-cko svieti uz do oci protiiducich. Problem je ze v tom servise nevedeli najst "skrutku" ktorou by sa to malo dat nastavit. Inak nova vybojka je orgibal philips xtreme vision D2S, ziadna cina. Dik za pomoc.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

vyšmar xenon het stamade a drbni po nom kladivom !

namontuj H4 a budeš spokojny..
jedna H4 stoji 4 eur

a vydrží 1 rok svietenia

palec hore !
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

asi chodis po zlom servise.ved toto mi urobi na stk na počkanie.vcera som si nastavoval sam doma v garaži mam urobene rysky a to urobim aj s prstom v nose.a ozaj co je to za servis ze nevedia ako sa to nastavuje?inak vidim ze ta tie svetla hnevaju keby bolo takych ako ty viacej.každy na to kašle podla toho čo stretavam na cestach.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

laci dovolim si nesuhlasit.v ba na pumpe som kupil žiarovku lebo mi pisalo na budiku ze nesvieti svetlo.tak som to vymenil.no po 40 km sa zas vypalila.vymenil som dalsiu a už tyžden svieti v pohode. zatial.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

zle nasadene vybojky, nasilu, alebo inak poskodene - len aby nebolo treba menit viac. Inak svetla nastavuju snad kazdom servise - zmen servis. A hlavne ked ti povedali, ze svetia do V. Ani sa mi tomu nechce verit. Ved sme na kontinente a nie v GB, tak preco by mala lava svietit do V? To je blbost. Ak ti to nastavovali podla rysky na dverach garaze, tak to mohlo byt len vo vertikalnej linii a nie v horizontale.
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

diky za rady, ale uz som to vyriesil,, riesenie: bol som v servise na regloskope a nastavili sa svetla 1-2mm nad ciaru a zatial nikto neblika a ja vidim dobre daleko :)
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

cviro,, xenon to robi automaticky
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Len tak, sám od seba? :41c2:
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

vsak na zaklade svetelneho senzora, ktory sleduje vysku luca ked zatazis kufor
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Svetelný senzor? Fíha, premakané....
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

nechapem co sa tak cudujes,, sice HID prestavbova sada o tomto moze len snivat, tak asi preto sa tomu cudujes
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

:suicide:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

hej ked sa zacina stmievat tak sa same rozsvietia bez ohladu na to ci mas zapnute svetla alebo vypnute, samozrejme v nastaveniach musis mat nastavene rozsvecovanie svetiel, lebo sa to da aj manualne vypnut v nastaveniach
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

neviem ako to je na inych autach ale na mojom sa da aktivovat a aj deaktivovat ten senzor na svetla, ak je deaktivovany auto funguje ako bezne, nezapinaju sa same,, ale to s nastavenim vysky svetiel nema nic spolocne,, vyska svetla sa nastavuje takym plastovym sesthranom na svetle ked otvoris kapotu, ale co maju bezne auta ked zatazis kufor tak svetla vyska sa zdvihne hore a aby si neoslnoval tak si potocis koliecko a nastavis sklon 1,2 alebo 3, ci kolko stupnov to ma,, pri xenonoch toto koliecko chyba a auto to naklapa same, za predpokladu ze sa bavime o orginal xenonoch z vyroby a nie prestavbovej sade
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

v podstate som napisal to iste len si to vycackal kadejakymi nazvami,, a s tym 6-hranom nemas pravdu bez ohladu na to ci su svetla v nudzovom rezime alebo nie stale sa daju nastavit hore a dole,, videl som to a bol som pritom ked to robili

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných