455 470
inzerátov
Prida┼ą inzer├ít

Passat TDI PD 96kw nastavnie vstrekova─Źov

Obsah f├│ra Auto F├│rum Rady pri k├║pe vozidla + diskusia o v├Żrobcoch ├íut Volkswagen f├│rum
Odpoveda┼ą Nov├í t├ęma
Autor Správa
puma11212
Zalo┼żen├Ż: 25 janu├ír 2009
Pr├şspevky: 55
Nabehan├ę: 4 hod 47 min
Predmet: Passat TDI PD 96kw nastavnie vstrekova─Źov Pr├şspevokZaslal: 19.11.2011 10:12   
Zdravim v├ís, potreboval by som poradit, mechanik mi demontoval z auta vstrekova─Źe a ked ich vytiahol tak 3zo 4roch vstrekova─Źov boli rozpadnute (pru┼żina vyletena), samkozrejme nechapal som jak sa to mohlo stat, a potom mi ukazal ┼że na dosadacej ploche hlavy valcov kde sa vsadzaju vstrekova─Źe mam vydraty polkrhuh cca 3-4mm do steny tej plochy, a ┼że si mam hladat druhu hlavu, preto┼że mi pojde nafta do oleja ked tam d├í vstrekova─Źe. Vstrekova─Źe som zaniesol na repas do jednej firmy kde mi hned povedal ┼że su rozpadnute kvoli tomu ┼że mam zle nastaveny zdvih na vstrekova─Ź a do protokolu napisal ┼że mam to dat nastavit o 15stupnou ni┼ż┼íie, preto┼że som mal vysoko ten zdvih na vstrekova─Ź a preto sa rosypal,mechanik ale tvrd├ş ┼że ten stary panko ─Źo mi to repasoval hovor├ş kraviny a ┼że on to nastavuje podla VW noriem, ale ten stary panko ─Źi mi ich repasoval mi povedal ┼że ak to nesprav├şm nenastavim o 15stupnov ni┼ż┼í├ş zdvih tak znovu budu rosypane a ┼że ta norma ok ┼że to nastavil dobre ale┼że ta norma plat├ş pre nove vstrekova─Źe a nie pre stare ktore maju u┼ż nie─Źo za sebou. a teraz neviem komu mam verit prosim vas o radu, dakujem
Citova┼ą
tonot
Nová tvár - Trabanto (1)
Zalo┼żen├Ż: 04 marec 2008
Pr├şspevky: 417
Nabehan├ę: 3 hod 27 min
Pr├şspevokZaslal: 19.11.2011 20:16   
Z├íkladn├ę nastavenie tvojho vstrekova─Źa je povolenie o 225 stup┼łov z dorazu.
Citova┼ą
puma11212
Zalo┼żen├Ż: 25 janu├ír 2009
Pr├şspevky: 55
Nabehan├ę: 4 hod 47 min
Pr├şspevokZaslal: 19.11.2011 20:48   
ked je zakladne nastavenie 225stupnov z dorazu a tak ked ztych 225stopnou stiahnem 15stupnou nemalo by sa ni─Ź stat dufam?
Odpoveda┼ą Nov├í t├ęma

Zobrazi┼ą pr├şspevky z predch├ídzaj├║cich:   
Prejdi na:  
Obsah f├│ra Auto F├│rum Rady pri k├║pe vozidla + diskusia o v├Żrobcoch ├íut Volkswagen f├│rum

Passat TDI PD 96kw nastavnie vstrekova─Źov Autobazar.EU