Passat B5+ autotelefón

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tiestozv
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 15.08.2010 09:21
Zdieľať na Facebook

Passat B5+ autotelefón

Príspevok od používateľa tiestozv »

Serwa...mám v aute originál VW držiak na telefón Nokia 6310i. Zohnal som si mobil, ale keď chcem volať alebo volajú mne, tak je ticho. Telefón nezvoní nahlas, nepočujem kto mi čo hovorí...proste ticho. Neviete niekto ako to má fungovať???

Passat Variant Highline B5+, 2003, 96 kW PD
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Pod palubovkou by si mal mat krabicku s repracikom, aj ked neviem naco, lebo zvuk ide tusim z normalnych reprakov cez radio, ale kable z tej krabice su pripojene na kable do radia a taktiez aj externa antena a externy mikrofon. Ak mas neorigo radio, tak to funkcne mat nebudes.
tiestozv
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 15.08.2010 09:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tiestozv »

to hádam nemyslíš vážne, že to nepôjde??...rádio tam už nie je origoš, bo origoš bolo zakódované... :D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Super tajným 1024 bitovým algoritmom?
delong
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 06.11.2007 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa delong »

RSA 1024 bit súkromné odcryptovanie kľúča nie je problém urobiť lol lol lol .
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ale nehovor, ty si nejaky silny. Tak si dajme domacu ulohu:

http://77.247.224.52/sifrovanie/

mas tam dva subory po tristo kilobajtov aj drobne. Sifrovanie 512bitovym RSA, RIPEMD160 hash, podla nazvu suboru vidis ze maju 9 a 10 znakove hesla. Poradim ze su tam vyhradne male pismenka, v tom druhom sa nachadza jeden jediny "specialny" znak a to na konci. Navyse ti staci slovnik...

Skus ich rozlustit ked to nie je problem urobit a ked budes hotovy, daj vediet. Potom ti spravim 15 znakove heslo kde ti neprezradim semantiku, pridame sifrovanie na 1024 bitov tak ako sa bavime v tejto teme a skusime 20 znakove heslo. Alebo viac, napriklad 25 znakov.


No pod, som zvedavy ako to dopadne.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

no kde si silak co vie rozsifrovavat AES kluce ?

uplynul skoro mesiac, dostal si vsetky indicie a napovedy, chces vediet aj prve a posledne pismenko ?


kazdy je silny jak howado az dokym jeden blby turbo nezada domacu ulohu. Primitivnu, jednoduchu, este aj sialene jednoduchu (ziadne specialne znaky, len male pismenka ktorych je tusim 26 v abecede), navyse presne napovie co hladat a ako.

Ale zostava velike ticho...

chlapci, zabudnite na to ze niekto rozsifruje nieco co by automobilka NAOZAJ CHCELA zasifrovat. NIKDY BY SA NEDALI FALSOVAT KILOMETRE - JEDINE CO SI TO ZELA JE POSRATA INVESTICIA 100EUR NA JEDNO AUTO.

A za tych 100eur spravim nielen NEFALSOVATELNE sifrovanie a servisne historie, ale aj NEUKRADNUTELNE AUTO, CIERNU SKRINKU a kopec inych veci ktore su dnes nepredstavitelne. Jeden jediny posraty malicky "pocitac", nieco na sposob sucasnych netbookov, ktore v maloobchode stoja 180eur s displejom a danou...

a svet aut by sa kompletne zmenil.

Takto na vas vyrobcovia seru. Nechapem preco to nechcu urobit, bol by to nieze krok, ale rovno preskok do inej galaxie co sa tyka ELEKTRONIKY v aute.
varju8
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.03.2008 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa varju8 »

ahoj tiestozv.Ja kupim od teba aj drziak aj telefon ked to predas,lebo ja mam tam v aute drziak navrtany,len potreboval by som tel,a este nejaky drziak co drzi telefon.diky
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Juraj B. a 22 neregistrovaných