Passat 96 kw - rozvody

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

veru nie. A aj ten vstrekovac by svina mohol mat mensiu hodnotu ako 0.4... ale to uz je len bonus.
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

nemohol by to byť predsa ten snímač na kľuke?
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Neda sa nejak zistit podla meranych hodnot jeho funkcnost?
blade6591
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 06.11.2010 21:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blade6591 »

kaskaderTN napísal:Mišo snímač na kľuke by to mohol byť. Kutral som sa v jednej pumpáčovej oktavii, po zoštelovaní synchronizácie vačka - kľuka na 0,0 to nechcelo ani normálne chytiť. Som sa čosi nahrešil, kým som to ako tak uviedol do pôvodného stavu. Potom chalan stratil nervy a auta sa zbavil (bolo to kindervajco, na každý deň prekvapenie)
myslim ze pri EDC16 neplatí pravidlo vacka-kluka 0,0. Teda predpokladám ze to bola octavia II, nie 74 ci 96 kw octa I.
http://www.dieselclub.sk - Diskusia o dieslových autách, diagnostika,chiptunnig a iné úpravy
kubo1532
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.02.2018 20:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubo1532 »

mp3turbo napísal:mechanicku cast zvladas, s tym vagom ti poradim : pripojis sa na motorovu jednotku teda s cislom 01, potom das bloky meranych hodnot to je funkcia tusim 08 a tam si naklikas ze chces sledovat kanal 004. Zaujima ta posledny stlpec uplne vpravo, pri spravne nastavenych rozvodoch tam musis mat hodnotu 0.0 a len obcas moze na chvilku skocit -0.5 alebo 0.5 teda plus. Ked uz sa nebudete vediet trafit na cistu nulu, doporucujem tych +0.5 pretoze rozvody po case pouzivania "povolia" a dostanu sa na nulovu hodnotu uplne rovnako sa zhorsuje zrak starym ludom a (teraz neviem ci kratkozrakost alebo dalekozrakost) sa proste sama opravi do nuly a clovek nepotrebuje okuliare.

mas pravdu aj s tou zvysenou spotrebou, kazdy stupen rozsynchronizovania ti zvysi spotrebu skoro o liter. Osobne som videl passat 96kW ktoremu nastavili fesaci rozvody od oka na 3.5stupna mimo ; spotrebu mal 10 litrov v Bratislave. Po prestaveni rozvodov to iste auto chodi za sedem. Majitel mi odvtedy vola akonahle nieco potrebuje...
chcem sa opytat ci tie rozvody merias pri nastartovanom motere na vagu menily mi rozvody a stale vypisuje16395 - rada valcu 1: vackovy hridel A (saci)
P0011 - 35-10 - nastaveni POZDEJI nedosazeno

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných