Parkovačky-Berlingo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

willky3
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 28.08.2010 13:28
Zdieľať na Facebook

Parkovačky-Berlingo

Príspevok od používateľa willky3 »

Ahojte, mam Berlingo 1,6 HDi r.v. 2006 a blbnú mi parkovačky, ľava aj svieti aj nesvieti a prava už nesvieti vobec, žiarovky som kupoval nove a stále nič. Kto možte poradte. Diky moc :300f:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

teraz nie som isty ci ma aj Berlingo poistky ... :zg282: :d :D
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

pisal tu niekto o tom ze poistka by mala raz fungovat a raz nie? Ziarovka to dokaze cize to moze byt problem tej lavej (ale ked pisal ze kupil aj nove tak asi skor nie) a tej pravej to moze byt poistka. Zial z temy sme sa nedozvedeli nic ci je to predna alebo zadna parkovacka ani nic tak viac som napisat k tomu nevedel
willky3
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 28.08.2010 13:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa willky3 »

Je to to pravá predná, ale v manuale jak su popísané poistky, tak parkovačky niesu napísané a neviem či je spoločná s pravým stretávacím svetlom.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

nemala by byt spolocna aj na parkovacku aj stretavacku,ale v poistke to teda asi nebude kedze zadna ti svieti, aj ked jeden nikdy nevie a mozno to ma zvlast poistku na kazdu parkovacku len potom neviem preco v manualy to nemas napisane, pravdepodobne to bude mat viac poistkovych skriniek co by sa na francuza podobalo. Skoc s tym za nejakym zdatnejsim mechanikom co ti to skusi premerat, mozmo na konektor ti šťava ide a chybu mas niekde v kablovacke svetla alebo objimke ziarovky
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných