OSRAM NIGHT BREAKER - strašne krátka životnosť

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

JUDr.X
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.01.2009 00:17
Zdieľať na Facebook

OSRAM NIGHT BREAKER - strašne krátka životnosť

Príspevok od používateľa JUDr.X »

... chcel by som upozorniť všetkých čo uvažujú nad kúpou týchto žiaroviek do svojho miláčika (vydržia Vám svietiť mesiac, maximálne 2 a skončili ste)
... fajn svietivosť aj farba svetla, ale ta životnosť je naozaj nulová.

... to radšej OSRAM COOL BLUE, alebo OSRAM plus 50% (mám ich vo svojom auto už vyše roka, svietim s nimi kaťdý deň a zatial fungujú aj jedna aj druhá)
RS1001
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.05.2007 13:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RS1001 »

Už som to tu spominal stači pozriet na ten piktogram ktory je na obale je tam zobrazené že maju polovičnu životnosť ale podla mna ani tu nedosahuju par sa mi ich doslova nafuklo.
wickey
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 10.08.2004 14:28
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wickey »

mne uz drzia vyse pol roka... pocheckovat instalaciu.
matof
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 01.07.2005 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matof »

pravda night braker nevydrzia ani 2 mesiace, Mal som ich na aute a svietim stale. Je pravda ze svietia neporovnatelne lepsie ako obyčajné žiarovky ale za tie prachy a po 2 mesiacoch mozes kupit nove. Neoplati sai!!
matof
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 01.07.2005 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matof »

wickey napísal:mne uz drzia vyse pol roka... pocheckovat instalaciu.
mas asi stastie alebo malo jazdis mne vydrzali 5000KM potom prdla jedna a o par dni na to aj druha. Instalaciu mam ok a vykyvom napatia od altika nezabranis.
sortie
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10.09.2007 19:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sortie »

wickey napísal:mne uz drzia vyse pol roka... pocheckovat instalaciu.
To čo znamená?? :48:
mirecm5
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 02.08.2008 08:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirecm5 »

na každom obale je vyznačené , že majú krátku životnosť oproti obyčajným žiarovkám, dokonca aj na nete na to upozorňujú samotný predajcovia týchto žiaroviek takže treba viacej čítať a nie sa rozčulovať, mám teraz COOL BLUE a som spokojný
Naposledy upravil/-a mirecm5 v 11.02.2009 13:12, upravené celkom 1 krát.
Cobretti
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 21.04.2006 14:49
Zdieľať na Facebook

u mna

Príspevok od používateľa Cobretti »

O 2, zatial ich mam treti mesiac a drzia. Jedna mi dokonca iebla na zem ked som ich tam instaloval :4090:
RS1001
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.05.2007 13:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RS1001 »

takže :
Octavia2 cca 1mesiac svietene stale
Mercedes E za cca 4 mesiace menené 2X počas tejto doby tiež svietene stale
VW Golf IV odišli po 2 mesiacoch zreklamovali sme to a po asi 2 tyždnoch volal že mu to odpalilo zas.
VW Sharan stary model tiež nespokojnosť

Tie žiarovky nafuklo alebo pretavilo vlakno.

Brali sme to z jednej firmy a reklamovali a reklamovali až človek povedal že ich stiahli z ponuky a za posledne sady vratili peniaze
RS1001
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.05.2007 13:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RS1001 »

radoslav1977 napísal:tak to uz je fakt sila ked sa taka k0k0cina dostane do vyroby. Kde su tie casy ked bol kazdy vyrobok prisne kontrolovany pred spustenim predaja
A ze je to pisane na obale? tak to by kupil iba retard
No na obale su dve hodinky štandard je cela a Osram nightbreaker je zafarbena na polovicu tak len z toho možeš zistit že to ma polovičnu životnost. :d :D
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

ja som raz kupil také celkom lacné v mediamarkte v nemecku, stáli asi 7-8 eur, niečo ako cool blue, svietia tak viac do biela a mám ich v aute už viac ako rok, svietim leto zima-stále a zatial bez problémov. :2f93:
ani si nepamatám značku :28b7:
marek3
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 21.11.2006 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek3 »

ahojte skuste extrem power od philipsu ja mam h7 zatial od septembra 2008 aj sa dobre predavaju a zatial ziadne reklamacie a svietivodt porovnatelna s nb.akurat zivotnost je dlhsia.
mirecm5
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 02.08.2008 08:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirecm5 »

Philipsky sú kvalitnejšie aj dlhšie vydržia len stoja dva krát toľko, čo Osram, nuž ale za kvalitu sa platí, tak či tak, bude ťa to stať to isté ak budeš meniť dvakrát častejšie Osram ako Philips
Lipo46
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 24.04.2007 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lipo46 »

uz som to sem niekde raz pisal. Mam Seat Ibiza 2003, a mam tam osram night braker. Vzdy som mal problem so zivotnostou, az mi v predajni narh dielov poradili origo VW group kable ktore sa daju na napajenia a na ziarovku. Vraj su to nejake ktore nepustia do ziarovky viac ako ma byt, hlavne pri zapinani ... od vtedy bez problemov. jeden stal 200sk. A tie night breaker budem pouzivat aj dalej lebo oproti povodnym ziarovkam svietia ovela ovela lepsie.....
vela zdaru.
mirecc.m
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 12.02.2009 10:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirecc.m »

Zaujimaju ma tie kable na ziarovky,lebo aj mne ich prepaluje na golfe IV.Zatial este svietia ale su cele cierne ze ani vlakno nevidiet.Daju sa niekde kupit na internete?A ako to funguje.Myslim princip,ako predradny odpor alebo ako.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: APechac123 a 58 neregistrovaných