Oprava zadnych parkovacich senzorov

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mysha
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21.04.2016 13:32
Zdieľať na Facebook

Oprava zadnych parkovacich senzorov

Príspevok od používateľa mysha »

Ahojte,

mam Kia ceed v zaruke, ale prvy majitel bol taky setrny a mily, ze dal do nej namontovat neoriginalne parkovacie senzory.
poradili by ste mi prosim nejaky slusny ne-autorizovany (po dnesnej prezuvacke v autorizovanom som poucena) servis (BA a okolie), kde by sa mi na ten (zevraj jeden) chybny senzor vedeli pozriet a vymenit ho a mne by sa nevyvratili oci stlpikom nad poctom grosov, ktore si zato vypytaju?

co su to presne za senzory netusim.

dakujem.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

komplet nova sada senzorov s displejom stoji 20 eur... takze tak.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Najskorej tam bude nejaká čínska sada...takže tam tá cena nemôže byť likvidačná. Ale zas kľudne možné že sa niekto bude chceť na Tebe napakovať. Možnosť je aj odpojiť aby nepískalo a naučiť sa parkovať tak nejak od oka.
edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

www.tssgoup.sk vstup od parkoviska Baumax teraz OBI Bajkalská. Sú to predajcovia (aj velkoobchod) a majú tam aj servis. Ak ho budú meniť tak majú aj tie lacné a záruka samozrejme.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

lakinooo napísal:Sada stoji 10e.
Nejakych 20 by som este uveril ale 10e?
edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

Najnižšia VO cena 21,80€ záruka 2 roky a daňový doklad. Možno na ebay alebo DX ale to pri tejto cenovej hladine neriešim.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Na Ebayi som kúpil za nejakých 8-9 dolárov a to bola sada nie že len pískadlo ale aj s tým LED zobrazovačom , a vtedy bol ešte kurz cca 1.3 . A teda fachá 5-6 rokov zima leto.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

13.84 dolara je kolko eur? A postovne kolko vyjde?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

postovne je FREE? Fuha tak to uz hej
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

to az domov akoze gratis ti dojde? waw, Viem ze aj brat odtial vela objednava ale nikdy som sa s nim o tom nebavil.
mysha
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21.04.2016 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mysha »

diky za tipy chalani, islo mi hlavne o ten servis (kam konkretne ist a kolko si tam vypytaju za robotu), nie az tak velmi o cenu novych senzorov, to viem, ze nie je az take strasne :)
takze asi skusim to pri OBI, to mam blizko pri praci, takze diky edd !
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

ono asi neexistuje nic take ako univerzalny parkovaci senzor, tipujem na 90% ti takato znackova dielna preda a nainstaluje ich system, mozno rozkuchaju polku auta aby natiahli kable, vyspekulovali umiestnenie displeja napajanie atd. radsej tam zamestnaj niekoho so zakladnym elektrikarskym iq, zahraj divadielko a smutne oci na nejakeho kolegu programatora za PC mozno sa pokusi spojazdnit system co mas, vacsinou sa tieto vecicky len tak nepokazia
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných