Oplati sa predavat Skoda Octavia I s pol milionom km

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mackolak
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.11.2016 11:38
Zdieľať na Facebook

Oplati sa predavat Skoda Octavia I s pol milionom km

Príspevok od používateľa mackolak »

Ahojte, v podstate som iba zvedava na nazory inych, uz mi dosluzila Skoda octavia I 1.6 AKL s namontovanym LPG, rok vyroby 1999, ma 497 000 km a nejake drobne (do pol miliona to uz nedala). V podstate este ide, ale tak na dobre slovo a vzdy sa uz bojim ze dalsi krat nenastartujem (asi okrem ineho zanesene palivove cerpadlo), okrem toho samozrejme hrdzave, tecie do neho, nefunguje kurenie vnutri, otacky niekedy robia divne veci a kopa dalsich drobnosti co by sa dalo opravit, ale mne sa uz donho neoplati investovat peniaze. Myslite ze by to niekto kupil v takomto stave za nejaku symolicku sumu (50 - 100 eur) alebo radsej rovno ho odviezt na srotovisko ? Ja ju na diely rozpredavat nebudem, ale naozaj si neviem predstavit kto by kupil auto v takomto stave ked bud treba stravit vela casu opravami, ak si to vie clovek sam opravit alebo este viacej penazi zaplatit aby to opravil niekto iny... Samozrejme s nasimi pocernejsimi spoluobcanmi sa mi velmi vybavovat nechce, kedze moze byt problemovy prepis potom, to radsej ho potom fakt odveziem na to srotovisko.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Rozumne sa k veci staváš a asi tušíš odpoveď.Určite sa nejaká stovka získať dá,ale cena za to nestojí.Ja som riešil podobné prípady darom priateľovi,nech si robí čo chce a druhý úplne v poriadku a zlatučký (P206) si ponecháme ako zábezpeku ak by niekto z rodiny dal auto do servisu,alebo ja dám zákazníkovi (ak chce) kým mu robím jeho auto.Nemá cenu riešiť,ľudia ťa pripravia o rozum,romáci tak s tými sa obchod nerobí (ak nechceš kruto obanovať) takže...to posledné slovo ktorým si končila.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

OTO-v (celkom rozumne) necheš a kto iný kúpi šrot pred smrťou keď áut je ako hnoja? 50 € ti dajú aj vo výkupe a máš to bez starostí...
mackolak
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.11.2016 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mackolak »

Dakujem, tak uz mi iba zostava sa rozlucit s autickom (moje prve auto) a zistit ako ho dostat na srotovisko :D
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Ak to chces mat bez starosti a rizika, tak zber starych vozidiel - vrakovisko. Ako spominali kolegovci nadomnou.

Bud odtiahnut lanom (ak ma stk a ek) alebo odtahovka. Alebo opytat sa noekoho, kto ma autoprepravnik, je to lacnejsie ako odtahovka.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

cicmanec napísal:OTO-v (celkom rozumne) necheš a kto iný kúpi šrot pred smrťou keď áut je ako hnoja? 50 € ti dajú aj vo výkupe a máš to bez starostí...
Zabudni - 22 decembra som horko ťažko našiel vrakovisko, ktoré nechcelo zaplatiť za odťahovku , čo si prišla pre Feliciu.
A na rozpredaj tiež treba zabudnúť - fotia asi 6 fotiek - kod motora vin číslo bateriu katalyzátor - ano nelenilo sa mu liezť pod auto.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mackolak
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.11.2016 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mackolak »

martin cichy napísal:Ak to chces mat bez starosti a rizika, tak zber starych vozidiel - vrakovisko. Ako spominali kolegovci nadomnou.

Bud odtiahnut lanom (ak ma stk a ek) alebo odtahovka. Alebo opytat sa noekoho, kto ma autoprepravnik, je to lacnejsie ako odtahovka.
Nastastie STK a EK ma platnu este do Novembra, dufam, ze este posledny krat na cestu na vrakovisko nastartuje aj ked to je otazne ked uz teraz kvoli karantene mesiac stoji. V kazdom pripade mam aspon cas to poriesit.
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Som si spomenul som predal takúto octaviu 1.6 mala 430tis firemná celkom zhumplovana za 780€ a kamarát predal ciganovi matiza za 100€ s tým že pôjde s ním rovno na DI prepísať ,ak to auto ako tak ešte ide tak to v pohode predas má to lpg lacné vozenie niekto sa určite na to zlakomi :3035:
boro643
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 20.06.2007 15:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boro643 »

Najprv by som ju dal na bazos v takom stave v akom je, stym ze okamzite prepis. Este by som uvazil, ze ake auto chces kupit, ak cisto nove tak napr. v Renaulte davaju cca. 1OOO e bonus pri starom aute. Srotovisko-este im ho tam odtiahnes, dostanes smiesnych 3O e, a este tam musi byt aj baterka, katalyzator,,atd. Len za katalyzator by si dostala 5Oe.
Moonshine
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Predať na kúpno-predajnú zmluvu za xy€, zahrnúť klauzulu-predáva sa ako súbor náhradných dielov a dovi dopo. Také auto už nemá čo jazdiť po cestách.
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných