Opel Zafira 2007

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tuning23
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25.07.2006 10:47
Zdieľať na Facebook

Opel Zafira 2007

Príspevok od používateľa tuning23 »

caute neviete mi niekto poradit čo to može byt pokazene,ked auto netaha max 2500 otaciek( občas auto ide občas nie) a teraz mi zacalo dymit z výfuku čierny dym jak daka dymovnica + dake pískanie od motora...akoby turbo vypovedalo...má to najazdene uz 270tis km a je to diesel...vdak za akekolvek rady, v pondelok pojdem s tým do servisu
detvapatrik
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.05.2014 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detvapatrik »

na tvojom mieste to do toho servisu odtiahnem a nejdem na nom aby nahodou ak je turbo po smrti nezacalo palit olej a masaker na svete
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

urcite tam mas motor od oplu.urcite zbytocne nebehaj aby si mu este nepomohol.na 80 percent typujem turbo.mal si kupit opel s motorom od fiatu.tie boli lepsie.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

No práveže tam je motor od Fiatu, ktoré sa montovali myslím od 2004 do Vectry C a neskôr Astra H a následne aj Zafira B

marko2 : ako kšeftár s autami by si mal také základné veci vedieť, ak tam teda nemá čistou náhodou 1.7CDTI
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ivane tie oplove praveze boli chore.ja nekseftujem s autami.jak si na to prisiel.len sem tam dovezem porobim predam a medzitym sa povozim . tych par aut rocne?.popri tom lakujem kseftarom a s toho prezivam.dnes co zarobis par korun na tom neni to slava.ved vidis sam aka je doba.co ti mam viac na to povedat.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ivane chlapec mi pisal ma tam tu cistotu 1,7.prepac musel som sa ho opytat v ramci mojej zvedavosti.takze ma cistu nefalsovanu 1,7.a klaudia v reklame tvrdi ze ople sa nekazia.mrkas telku?
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

nemcom to neislo nikdy s tymi motorcekmi rychlo zistili ze jtd od roku 1997 idu stale a rychlo to tam zacali davat. aj oplel corza mal 1,3multijet.inak super motor.aj mazda ho montovala myslim.neskutocne supermotor 1,3 multijet. :28b7:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

By som ti porozprával ako poslúcha bratova Astra H 1.9CDTI
Inak 1.7CDTI tiež nie je Oplácky motor, ale od Isuzu, ktorý inak montovala aj Honda

Ja ti poviem k tomu len jedno CR diesel ako CR diesel, ja v tom nevidím ani trochu rozdiel
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

neni cr ako cr.nemal som ohnutu hlavu,vyletenu ojnicu,ani nemenil turbo ci trysku.nic take.mal som talian.mot od 60 do 200 tis km pohoda.vsetko dovoz.aj 1,6tdci ci hdi v pohodicke.samozrejme vsetko dovoz ziadna slovenka.ja auto jedine dovoz.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

marko2 napísal:nemcom to neislo nikdy s tymi motorcekmi rychlo zistili ze jtd od roku 1997 idu stale a rychlo to tam zacali davat. aj oplel corza mal 1,3multijet.inak super motor.aj mazda ho montovala myslim.neskutocne supermotor 1,3 multijet. :28b7:
a ja ti tu znova dam to iste na precitanie lolhttp://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000618/1451345/Kupujete-jazdenku--Tymto-motorom-sa-zdaleka-vyhnite---I-
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

seven a ja ti znova napisem,necitaj blbosti kup si nejake auta a voz sa.neco napise nejaky pako a ty mu to zozeres.ak mas s tym skusenosti nemusis citat co napise nejaky trtko a ty sa toho drzis.ked mas 3 auta mujltijet maju 200tis a maju aj čip a ide to stale nemusi mi nikto trepat a davat sem hovadiny.nevies o com hovoris.co som sa rozpraval s majitelmi multijetu aj co ho maju v opel corza kazdy ale kazdy to chvalil.to ty nevies o com hovoris.ked na takom budes dlhsie jazdit potom pochopis ake blbovinky trepes.radsej necitaj troska skusenosti by ti prospelo.asi mam ja viac km odcuvane co ty si nabehal do predu.tož vsetko s mojej strany braško.
oco13
Príspevky: 17824
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Sorry Marko ,ale prečo je pre teba tak zaujímavá hranica 200tisíc???? Celkom nedávno to bol môj nájazd za necelé dva roky. Dajme si tú hranicu na milion alebo 50rokov veku - a môžme začať diskutovať. lol lol lol lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Asi preto ze kazde sa zacne sypat ak ma cez 200 000km.to niet divu ze mu to stale vrci.ja to predavam este skor.kupim auto do mesta co ma 60 000km predavam pri max 150 000km.ale to trva aj 5 rokov.za tu dobu menim len olej 1x gumy brzdy rozvody a co krizovatka to spievaju.auta co mam na dialnice tie drzim kym nestratia vykon alebo nezacne z nich kvapkat olej.a tam sa prejavuju nedostatky.tam sa uz meni vsetko,ale motor prevodovka musi drzat.tie auta nesetrim horia dostavaju stale plny zaber.ale to neriesim ze do nich davam ked mi zarabaju eurace.vyberam si len drziaky.pri mne by taky fiat 1.9jtd vydychol do roka aj keby mal 100 000km.pri mne gulaju moje stroje 200km/h ako bezna rutina.a to talian neda ani za svet.min 250 000 km pod plnou parou.z toho natahaju par 10 tisic na uzavretej drahe.
Stibro
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 02.10.2008 21:07
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Stibro »

seven, nehnevaj sa ale píšeš hlúposti. Asi nemáš skúsenosti s motormi od fiatu. 1,9 jtd od Fiatu je spolahlivý motor. Jediný problém je, že je spojený s nešťastnou prevodovkou M38 od Opla.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ocino preto lebo do 100 tis auto ide netreba donho davat love.to je ok ale po 100 tis to zacne ,spojka rozvody,tlmice,brzdy,atd.ked to pomenim mam pokoj zase stovku.a pri 200 kazde jedno auto pyta zas a este aj viac.po 200 je auto casovana bomba.tam prevodovka ci lozisko atd.preto.unava materialu je neuprosna.ale ani my sme tu neni vecne jak tie stroje.SEVEN ty menis za 5 rokov len raz gumy?ja zoderem za rok letnu sadu aj zimnu sadu takze 8 gum spolu.2xmenim brzdy za rok.inak pre tvoje info aj ja pouzivam zrych.presum po dialnici.ake mas auto ked sme pri tom?ja na fiatke bezne 200 len pre tvoje info.no pridaj sem neco ale zmyselne prosim ta. :40bd: jazdim jak OCO na AX preto mi to tak dlho šlape.sorry ocino nedalo mi to.

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných