Opel Zafira 2017 LPG - chod na 3 valce

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

za tých 33 plynových rokov bola karburátorová naozaj len Shade 120 a Shade 1203. Všetko od R5 boli už striekačky. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

ran435vf432 napísal:Do Zvolena nepojdem ani keby to bolo zadarmo. Same sluby, skutky ziadne, este ma tam aj vysmiali, ze som v tej dobe nemal europske auto. Ked nastali problemy a poskodenie v motore, tak sa z toho krutili, ze to je chyba dizajnu auta. Dakujem, uz si neprosim.
Podobné vyjadrenia nie sú zrovna fér pretože je to videnie jednej strany a pokojne za tým môže byť (predchádzať) jednanie majiteľa.Už som sa stretol z pacientom ktorý sa správal úplne neprijateľne a veru som ho aj poslal ta do meterinej... Ja som si na adresu toho servisu vypočul dosť toho,ale nikdy nebol spochybnený ani v jednaní ani v odbornosti,ja rozhodne celému neverím aby sa taký servis bez príčiny tak správal.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Osobne za Hatiara dám aj ruku do ohňa. :4012: Serioznejší prístup som ešte nezažil. :300f: :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ran435vf432
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 02.08.2017 10:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ran435vf432 »

Moja skusenost je taka, a za tym si stojim 100%. To je aj dovod preco som tam prestal chodit. Predsa nebudem posudzovat serioznost tym ako mi dokaze pan mazat med okolo ust recami a potom sa absolutne NIC nevyriesi. Nervy mam len jedny, nech sa tam zoziera niekto iny.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No chybu by som hladal skor v značke auta ako v Hatiarovi. Sám som sa popálil a preto viem o čom hovorím.
A ešte doplním - milý Oplík bol v dvoch špičkových LPG servisoch a v jednom tiež excelentnom benzínovom. Aj tak neprežil. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
TDIdieselpower
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 27.07.2015 20:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TDIdieselpower »

Mam tiez 1.4 LPG ale v Astre. Mne problem s chodom na 3 valce vyriesila vymena cievky, ale nie prva ale az na treti pokus (su rozny vyrobcovia)
Nepytajte sa preco az tretia, netusim, ale odvtedy najazdenych 50tis km na LPG a ziadny peoblem.
Docital som sa o tom na UK forach ze tieto motory su velmi citlive na zapalovacie cievky.
Sviecky pouzivam normalne NGK.
Michal.slamka@mail.com
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.04.2019 17:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Michal.slamka@mail.com »

Vsetky vozidla s motorom B14net a LPG maju tento problem.Niekde je vyrazny a vyskocia kontrolky niekde auto iba miestami cuka. Mal som moznost vykusat aj Astru LPG(2017) a tiez to islo na 3valce ale chyby nevyskocili. Cim dalej po tom patram tym viac mi to pride ako vyrobna vada u vozidiel s tymto motorom a prestavbou na LPG.

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní