Opel Vectra C - štarter

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Opel Vectra C - štarter

Príspevok od používateľa jouwy »

Dobry den mám otázku a zárovn aj problém ráno prídem k autu štartujem štarter toči na prázno ked dlhšie podržim tak začne škripať a na dalši pripade 3 pokus naskoči stáva sa že ani na 4 ano na 6 krat nechce naskočit toči naprazno kde bud problém ? a ešte jedna otázka niekedy sa stane že auto skapina ale len na benzine a len ked je studene ked skape na palubke vyskoči kontrolka na diagnostike ukazalo problém nezapaluje 3 valec prehodili sa svičky medzi sebou a o par dni zas a ukazalo 3 a už aj 4 valec nezapaluje už po prejdeni nejakého úseku už pohode čerpalo v nádrži je nové potom jedine sviečky počul som že na auto s lpg su nejake ine sviečky može to byt preto ? Dakujem :)
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

chod po pricine, preco neodpaluje. Skor zle cievky alebo snimac kluky ako sviecky, tie by ti trhali a vynechavali.
A over, ci benzin tlaci, ci su mokre sviece. Mas urcite pri starte prepnute na benzin?
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

No su 2 moznosti sviecky alebo zapalovacia lista a ked sviecky nie tak potom zostava lišta len je zaujmave to ze niekolko krat to bol 3 valec a ked sa prehodila sviecka s 3 valca na 4 tak uz na diagnostike ukazalo aj 3 a aj 4 valec tak ja newiem a pri startovani je urcite benzin , plin sa prepne az po zohriati na urcitu teplotu
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

no nie su len 2 moznosti, stale nevies, ci ti tlaci dost benzinu. Menil si palivove cerpadlo, preco?
Vobec, hladaj LPG nestartuje na benzin, tu nie je co nove vymysliet, 100krat to iste.
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

Cerpadlo sa menilo v nemecku priamo opel a dovod nechcelo nastartovat idem hladat co tu najdem
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Koľko majú sviečky natočené? vymenil by som ich na skúšku ešte celkom opačne 1 na 4 atď. Či sa chyba potom prenesie na 1 a 2 valec
radkis
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 15.04.2008 18:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radkis »

ahoj. k starteru sa vyjadrit neviem, ale k lpg ano. aspon podla mojich skusenosti. tiez mam vectru C 2.2 a presne takto sa mi auto pri starte spravalo. na benzin zo zaciatku trha, nekludny chod, niekedy zdochne a samozrejme nejdu vsetky valce. po zohriati sa to zlepsi. neskor, casom sa to zhorsi. podla mna mas problem so vstrekmi. malo sa pouzivaju a preto sa zanesu. ak nemas problem s lpg a auto ide na lpg pekne, mozes vylucit problem so zapalovacou listou (indukcnou cievkou). vymen vstreky a mas po probleme. ja som sa tiez nepoucil, ze auto ma chodit aj na benzin a vstreky som menil uz 2x. kupis ich na allegre.pl za par drobnych. teraz pred min zimou ma stali vsetky styri aj s postou 18,50e. len si presne opis tvoje cislo na vstreku - je to dolezite
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

ono ani netrhá len rovno zdochne ale nie stále niekedy každy den a potom je aj mesiac dva pokoj potom zas den to blbne :) idem pozriet tu stránku ako to stadial objednam a ako to najdem Dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných