Opel Vectra C - radio

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Opel Vectra C - radio

Príspevok od používateľa jouwy »

Dobry den chcem sa spytať ohladom autoadia na vectru c rok 05 chcem zameniť origo autoradio za radio na USB treba tam tu redukciu plastovú alebo ako sa to volá hladal som na nete nejake radio ale chcem podobné ako origo oranžove podsvietenie a zarovnane newiete o iečom podobnom ? Dakujem
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

https://autoomega.sk/index.php?id_sek=8 ... aradenie=9 majú tam aj iné farebné varianty
A radio je už na tebe, tiež ale potrebuješ redukciu na kabeláž, tiež ju najdeš u nich
PatoGTD
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 02.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatoGTD »

A co s "gombikmi" na volante? Vedel by som si predstavit zivot bez nich, ale len v tom pripade, keby tam neboli..
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Aj na to sú kabeláže, ale tým sa to celé výrazne predraží a tiež to musí byť rádio ktoré má takú funkciu
PatoGTD
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 02.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatoGTD »

Na to narazam....radio, ktore nenarusi uceleny dizajn pristrojovky a bude komunikovat s volantom sa asi neoplati kupovat do vectry c.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Pato moja rada: kup si kvalitnejsi fm transmitter a hotovo. Tiez mam uz cca 6 rokov ceckovu vectru,mam v nej len to zakladne radio s cd 2005 a tiez som to chcel vtedy vymenit ale som nechcel prist o ovladanie a ani o komunikaciu s hornym displejom. Kvalitnejsia nahrada vtedy stala okolo 600 € a to som do auta davat nechcel.
Kuil som hore uvedeny fm transm.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Nieje transmiter jak transmiter...ja len aby si nebol sklamaný že to nehraje stereo, ale len mono. Alebo že si nepamätá poslednú skladbu alebo nevie prehrávať skladby po priečinkoch. Alebo že ....Myslím si, že najlacnejším variantám v ponuke sa treba vyhnúť a či toto vedia tie drahšie je tiež otázne ... Mal som raz taký ten lacný a okrem toho že to len hralo a aj to len mono ,to nič iné nevedelo.
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

No nato som zabudol na ovladanie na volante o_O kolko moze stat radio ktore by vyhovovalo ? A ten transmiter ako vlasne funguje ? Dakujem
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Pichnes do zasuvky ,naladis na radiu a jedes... ten co mam ja ide stereo, signal pomerne silny /cca 15 m od auta este viem zachytit signal v inom aute, pesnicky viem prehadzovat aj po adresaroch...taka celkom slusna hracka, mam ju uz ale 5 rokov
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných