Opel Vectra C - otváranie nádrže

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

drozdo27
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.05.2014 10:25
Zdieľať na Facebook

Opel Vectra C - otváranie nádrže

Príspevok od používateľa drozdo27 »

Zdravím, mam taky banalny problem... Mam Vectru C a neviem ani za nič prist na to ako sa otvara veko nadrze, musim ho otvorit nasilu. Nikde v interieri som na to nenašiel žiadne tlačidlo. Neviete niekto ako sa to otvara??? :-\ :-\ :-\
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Mam vectru c,veko sa zamyka-odomyka spolu s dverami centralnym,vysunie sa taky maly kolik. Dvierka sa otvaraju manualne,nie je tam ziadny mechanizmus
drozdo27
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.05.2014 10:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdo27 »

Ok, dakujem. Budem to mat teda zrejme pokazene. Ten kolik sa mi nezasuva ked mam odomknute auto, preto som myslel ze je na to nejake tlačidlo.
Peterr87
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.04.2008 16:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterr87 »

Ked nefunguje elektrika, byva dobrym zvykom mat nejaky nahradny system otvorenia v zalohe od vyroby. Napriklad lanko na otvorenie z vnutra pod tapacirom v kufri, alebo nieco podobne. V navode nieco bude, urcite by som to nepacil.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

od kufra tam urcite take založne nieco bude.ved mali to už stare mondea tu páčku.mrkni to este raz od kufra aj ked je to nemecke auto ale hadam na to myslel vyrobca.ak nie skus manualne nahmatat ci sa to neda posunut.nepáčil by som to od vonka.
drozdo27
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.05.2014 10:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdo27 »

Dakujem za reakcie, prišiel som na koren problemu... Ked otvorim auto, po stlačeni kluča 1x sa mi otvoria len šoverove dvere a nadrz zostáva zamknutá. Avšak ked stlačim tlačitko na kluči ešte raz a otvoria sa aj všetky ostatne dvere, otvorí sa aj nádrž lol
drozdo27
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.05.2014 10:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdo27 »

pre cicmanca obzvlast velke dik, bez toho videa by som to asi nikdy neotvoril :2f93: :2f93: :2f93:
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Človeče ako dlho máš tú vectru :-)

centrál si vieš naprogramovať aby si odomykal jedným stlačením všetko...kufor sa ti ale po pár minutách uzamkne,ba dá sa nastaviť aj automatické uzamykanie dverí po rozjazde auta (osobne to nepoužívam)
drozdo27
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.05.2014 10:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdo27 »

mam ju uz cca rok, no pouzivam ju len mesiac-dva.. Cize som tankoval len pár krat :)
To otvaranie viem preprogramovat cez palubny pc, alebo na to budem potrebovat kabel?
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Netreba kabel,ide to tlacitkami na dverach sofera a zaroven mackat aj dialkove k autu...zajtra pozriem manual k autu a napisem
drozdo27
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.05.2014 10:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdo27 »

OK, to by bolo fajn :2f93:
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Nazdar...tak programovanie kluca:
Zaroven stlac odomknutie auta na kluci a aj tlacitko odomknutia -zamknutie na dverach sofera...drz ich zaroven pokial nebudes pocut pipnutie.

Programovanie automatickeho zamykania po rozjazde:
Stlac zamknutie na kluci a zaroven odomknutie-zamknutie na dverach sofera...cakat ale 3 sekundy,pipne.


To je vsetko
drozdo27
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.05.2014 10:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdo27 »

Dakujem. Skušal som to, ale podarilo sa mi nastavit len to zamykanie. No ešte sa s tym niekedy pohram, snad to rozchodím.
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných