opel insignia strata vykonu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

grendym
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.07.2012 19:35
Zdieľať na Facebook

opel insignia strata vykonu

Príspevok od používateľa grendym »

Dobry den,
mam problem s vykonom auta.isiel som autom a zrazu mi vyskocilo hlasenie vehicle servise soon a auto prestalo tahat.Plyn na podlahu a skoro nič.aj ked podradim.Do mierneho kopca čo predtym mi islo v pohode na 5 teraz musim na jednotke.V 11 mesiaci mam pravidelnu prehliadku tak neviem či to hlasenie patri k tomu.
Prosim a Dakujem za pomoc
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Určite, autá zvyknú bežne 2 mesiace pred servisom stratiť výkon...
jofozo
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 22.11.2007 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jofozo »

Este nam napis ci je to benzin, nafta, mas to v zaruke? Kolko tam mas nabehane,.....

Ak je to dizel co predpokladam je to moze byt milion veciciek. A necakal by som na servisnu prehliadku a isiel do servisu hned. Tam to pripoja na svoje mudre pocitace a chybu budes vediet hned.
grendym
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.07.2012 19:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa grendym »

je to diesel 42000 km a je este vzaruke do decembra.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a co keby si tak prosil o pomoc tam kde su na to kompetentni kedze to mas v zaruke? Ci ta mrle zeru a do zajtra nevies vydrzat?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

takychto bajok ze ked je zly olej alebo ked je malo som uz tiez dost pocul ale dost tazko by mi slo do hlavy info ze ked auto zisti a zrazu vyhodnoti olej ze je nem dobry tak obmedzi vykon na tolko ze tam kde si isiel 5kou budes kvaltovat jednotku
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

preboha uz tu nerieste olej a obmedzeny vykon - zajtra nabehnes tam kde ti to predali a porobis velky krik. Mas to v zaruke, stalo to milion byvalych korun tak nech sa staraju. Jedna sa o fatalnu chybu, toto nie je ziadna hracka - od jednoduchych veci typu "sprosty snimac" moze ist az po TISICE EUR v style "common rail cerpadlo nevytvori dostatocny tlak" pripadne "vstrekovace uz potrebuju odpocinok" respektive "ved ta hlava nie je zase az tak moc prasknuta" (pocul som na vlastne usi pri 2.0tdi oktavii v roku 2009 v autorizovanom servise v Bratislave).
apace
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 29.03.2009 15:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa apace »

Ja len tak,že možno,že si natankoval naprd naftu a dodrbal sa ti palivový filter.
grendym
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.07.2012 19:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa grendym »

je pravda ze som tankoval pred tym.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

neries blbosti.

Autorizovany servis, zaruka, nech sa staraju. Auto je zjavne DODRBANE. Diagnostika a vsetky ukony ktore v ramci zaruky musia spravit, nech ti vymenia aj cely motor to je ich problem - proste auto musi normalne jazdit.

Pripadne ked si spokojny so sucasnym stavom tak to neries vobec, je to v pohode. Ja keby som vyvalil cez milion penazi za posrany (v zmysle POKAZENY) Opel ktory za styri roky strati na hodnote iba 800.000 korun a hore kazdym druhym kopcom treba ist na dvojke pripadne rovno aj jednicke (mas redukciu na strmsie kopce?), tiez by som bol uplne spokojny.

UPLNE SPOKOJNY.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

ja sa len tesim, ked uz konecne prestaneme podobne temy citat. Koniec znacky Opel sa blizi! Haleluja!! :300f:
apace
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 29.03.2009 15:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa apace »

Ja neviem od kiaľ berieťe,že opel je naprd značka.Kto vie ,že čo môže byť a to sa môže stať u každého auta.A to je,že už tie autá sú tak prepchaté s tou elektrikou a jednoducho to je pásová výroba Rýchlo sa nedá robiť nič kvalitne.A tak čo hovoríš na to,že vw polo 4 ročné najazdené 40tis.A odyšiel na ňom motor.A to nie je opel.A tak isto som počul aj felíciu s 1.6 vw motorom v záruke na ňej odyšiel motor.Tak čo je spoľahlivé auto ak ste taký múdry.?
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

co je spolahlive?

VW sa za etalon spolahlivost pocitat urcite neda. Pruserov vela, zajajovania este viac.

Opel je kopa srotu. Krach je jedinym vychodiskom.


Francuzi su bez komentara. To je medzi ojazdenymi autami pre sadomasochistov.

Ford ti odhnije pred ocami.

Japonci uz davno nie su to, co byvali, naviac dizajn maju stale rovnako otrasny. Ale par spolahlivych modelov sa da najst aj v sucasnosti

Korejci zreju ako vino, stare nic moc, aktualne mlade jazdenky sa celkom daju, nove uz ale tiez nebudu ziaden zazrak.

Vyber si :40bd:
georgnr
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 28.09.2011 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa georgnr »

Y-ypsilon ma predbehol,ale aj tak to napišem aj ked budem mať zase o par nepriatelov-majitelov oplov viac. Opel by som teda v živote nekupil. Nedokažem pochopiť ako može niekto zarobiť milion a potom ich vyhodi za taky črep.Možno keby niekto poctivo zarobil,alebo nedajboh prácov zarobil tolko peňazi,asi by si kua rozmyslel ake auto kupi. Leda že by niekto od mala malička snival o tom že ked vyrastie kupi si Opel.
p.s. a hned im ho tam nechaj,nech si ho pomiluju. a nech ti vratia peniaze,že si ideš kupiť normalne auto čo je hodne tolkych peňazi.
A ešte niečo,velka škoda že si ho nekupoval v Nitre,lebo tam su taky neochotny predajcovia že by odradili od kupi aj ....teba, aspoň by si ušetril peniaze a mohol si ich dať ludom na odmeny za to že na teba pracuju. či?
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Francuzi su bez komentara. To je medzi ojazdenymi autami pre sadomasochistov.
No, to platí tak na polovicu. Ja som síce mal nejaké výdavky, ale nebolo to spôsobené poruchovosťou samotného auta, ale nedodržaním normálnej údržby predchádzajúceho majiteľa. Teraz je autíčko tip-top už asi 20 tisíc km a nemôžem naň krivého slova povedať.

Takto paušálne odsudzovať môže len ten, kto také auto nikdy nemal a nechal sa vtiahnuť do predsudkov všeobecne známych, aj keď nie celkom objektívnych. Alebo ten, kto francúzske auto mal, sralo sa jedna radosť, bolo stočené, búrané, neodborne opravené, ale takých je tisícky a jedná sa o všetky možné značky.

Ja som s Citroenom spokojný. ANO, Toyota to nie je a ani nikdy nebude, ale každé auto má pre a proti a dôležité je, aby budúci majiteľ auta tej-ktorej značky vedel, do čoho ide.

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných