Opel Insignia - diagnostika

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marosh81
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 27.05.2013 15:42
Zdieľať na Facebook

Opel Insignia - diagnostika

Príspevok od používateľa marosh81 »

Zdravim vie mi niekto poradit cloveka co sa naozaj vyzna. Pri zosliapnuti plynu okolo 2000ot. citim vybracie od motora nie vzdy niekedy to nerobi vobec. Bol som na diagnostike ale jedine co pozrel boly chybove hlasky. Nejake tam boli neviem presne ale nieco ako chyba tlak valec4 a chyba polohy klukovej hriadele. Povedal mi ze to mozu byt aj stare nevymazane hlasky ze mam pojazdit a potom znova dojst. Ja by som potreboval fachmana co sa fakt vyzna a dokazal by pozriet aj davkovanie paliva vo vstrekoch prekontrolovat aj turbo a tak. Moze byt okolie TT MA SE BA. Vdaka
marosh81
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 27.05.2013 15:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marosh81 »

2.0L 96kW A20DT 2012
jomen
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 21.01.2008 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jomen »

Skus Teo Racing v Bratislave ,špecializuje sa hlavne na ople
marosh81
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 27.05.2013 15:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marosh81 »

Hej hej zevraj sa vyzna maju dokonca aj napisane ze opravia aj to co inde nevedia :-) bol som aj na tej adrese na vlcom hrdle ale bolo to medzi dvomi domami ale servis som nenasiel chcel som si to dohodnut osobne. Tak som potom zavolal a cez telefon sa mi zdal nejaky podrazdeny a uplne som z neho citil ze sa mu to robit nechce tak som tam radsej neisiel.
vlado0193
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 30.12.2015 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado0193 »

To u akeho blbca si bol na pocitac? Kazdi vie ze stare hlaski sa mazu a robi sa novi Log,prakticki zobral peniaze a nic neurobil.Chod naspet a nech ti urobi znovu vipis chib ten nech ulozi a urobte novi Log potom si porovnaj chibi,tak budes blizsie k odhaleniu problemu.Inak prenasanie vibracii maju na starosti silenbloki ktore drzia celi motor kludne moze bit jeden vibiti,alebo ked pridas plin tak nemusi dostavat dostatok nafti alebo vzduchu a zacne ti trhat z motorom.Kludne to moze bit aj zaneseni palivovi filter.Dal si malo info o probleme.
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných