Opel Astra J - trhanie, trasenie pri štarte

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

noodles222
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 28.08.2012 08:05
Zdieľať na Facebook

Opel Astra J - trhanie, trasenie pri štarte

Príspevok od používateľa noodles222 »

Ahojte,

Obraciam sa na vas so zufalou prosbou o pomoc, lebo už sa to neda vydržať so servisom v PP.. Jednoducho hanba !

Takže - OPel Astra J, ročník 2012, najazdených 18 000 km, 1,4 turbo, 103 kw

Auto 3 mesiace od kupy, začalo vykazovať nasledujuci problem..(vid video) Pri štarte ked je studený motor, naštartujem, a s autom trasie (niekedy 5 sekund, niekedy aj 20), z vyfuku ide nepravidelný zvuk (akoby strieľalo), otačky kolíšu hodne. Najskôr ako keby sa išlo zadusiť, potom vystrelia nahor.. 2 x sa stalo, že sa rozsvietila kontrolka motora - na diagnostike ukazalo "problem so spaľovaním". Inokedy sa kontrolka nerozsvieti.. Je pravdou, že ked sa rozsvietila, bolo to už extrémne..

Čo je zaujimave, tento jav sa nevyskytuje resp. sa nevyskytol počas obdobia od cca konca Novembra do cca Marca :) pri nizkych vonkajších teplotach to skratka nerobí. V servise vymenili - modul zapaľovania, vstreky, regulator tlaku paliva. Posledne mi to spravilo vždy, ked som prešiel dlhšiu trasu (cca 60 km, auto som nechal vychladnuť, a ked naštartujem, tak sa to stane) Pri kratkych trasach to nezvykne robiť, ale v minulosti sa stalo, že občas aj vtedy.

Servis - škoda slov.. Skratka nevedia, a podla mna ani vedieť nechcu.. Hoci už sa to stalo aj pred nimi, počuli to, ale nevedia. Poslal som im nasledujuce videa, oni to len preposlali niekde bohvie kde, a čakaju na odpoved.. Rozmýšlal som ešte nad nejakým diagnostickým softwarom (OP-COM, ale ten nema moj motor v databaze), ktorý by som spustil pri každom štarte, a keby to spravilo, možno by sa tam dalo zistiť, čo to môže byť.

Je možné, žeby to bolo čerpadlo?

Nie som veľký odborník do aut, tak ale rozhodol som sa, že to skúsim riešiť po vlastnej linke, 2 roky sa servis nevie rozhýbať, tak čo už.. aspon sa niečomu priučím :)

Tu su videa ako to asi znie - hoci kvalita nie je moc dobra.. V prvom videu, sa to vyskytne od 0:21 - do 0:27.. motor akoby niečo pridusí, a zvuk ala 3 valce

http://www.youtube.com/watch?v=_z65-DxpVxI

V tomto druhom videu, je to od začiatku až po 0:18 sekundu, kedy sa motor rozbehne akoby plynule

http://www.youtube.com/watch?v=qQolImo-TK8

Prosím, pomôžte, som bezradný uplne..

Dakujem
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

zakladna vec, sviecky ako vyzeraju ? fyzicky, neni su zahadzane... atd, ze ich menit netreba je jasne...ma velmi malo najazdene...
nechodis s tym opakovane kratke trasy 2-3 km ?, preparkovavacky z garaze pred dom a pod. ?
este ma napadlo zmenit cerpacku na skusku, poznam chalana co opravoval auto a stacilo vymenit benzin v nadrzi...auto jazdi pravidelne ? nema obdobia ked dlhsie stoji ? benzin dnes uz neni co byval a lubi pekne zadrbat palivovu sustavu, taky pripchaty vstrek kludne spravi 3 valec z toho...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
noodles222
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 28.08.2012 08:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa noodles222 »

sevas, diks za odpoved.

no - sviečky pozriem.. vstreky boli menene dokonca 2x ( ked bol hlavný servisak na dovolenke, tak mladý mechanik čo tam bol objednal nové a ich vymenil.. potom prišiel hlavný servisak ked bol mechanik na dovolenke - objednal nové a vymenil zasa :D to len svedčí o kvalite servisu v PP )

čerpačka ma tiež napadla - všetky vyskušané, aj Shell V-power aj neviem čo ešte.

čo to čerpadlo? nemôže to mať s tým suvis? 2x na diagnostike ukazalo poruchu spaľovania - čo všetko by tam mohlo pod tým byť? ozaj mam často pocit, že po dlhšej trase, ked motor štavim, idem turbo atd. a potom ho necham vychladnuť, znova naštartujem, akoby potreboval niečo prečistiť, z výfuku ide take prdenie, strieľanie
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

preco sa menili vstreky ? :41c2:

po vymene to bolo OK ? :41c2:

je to iba benzinak, iskra, palivo v spravnom mnozstve a rovnake pre kazdy valec :41c2: , cerpadlo by sa inac prejavovalo, ale to je predsa jednoducho zmerat manometrom :41c2:

to co ti striela kadetade je nespravna zmes...mne to vychadza na zadrbanu palivovu sustavu podla toho co pises... :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Vylučovať postupne všetko čo treba na správne spalovanie....kompresiu zmerať či nieje problém s ventilmi napríklad ,vstrekovače menili ale či nieje chyba v ich ovládaní....iskru či dáva takže VN modul alebo čo im dáva napätie káble konektroy .... Ak to nevedia spraviť tak by som to asi začal riešiť cez importéra....Asi vyčkávajú až padne záručná doba
noodles222
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 28.08.2012 08:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa noodles222 »

vstreky sa menili z dôvodu, že mali podozrenie, že zalieva vstrek a že neodpali spravne pri štarte, takže to ide na 3 valce.. tak sa vyjadrili v servise.

Ale to čo pišeš - zadrbana palivova sustava - vravim, nie som vôbec nejaký znalý v autách, ale znie to dosť pravdepodobne :) Najhoršie je, že v servise je im to uuuuplne jedno, môžem im povedať skuste to, skuste tamto, prekontrolujte toto a toto - NIC.. usmev na tvari, pripadne odpoved - " mmmmm, to by sa spravalo inač, to nebude ono atd. "

Viem ja, ako laik, to nejak prečistiť? Asi nie že.. skusim možno iný servis, ale tam budem za to cvakať :(
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Pozerám že to si znovu ty, ved ked to reklamuješ už snád viac ako tretí krát, tak by som sa obrátil na SOI.
Oni sa na to velmi radi pozrú, len by som k tomu nepúštal nikoho mimo autorizák
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

pozor nato, ked to rozoberu a bude problem v palive, tak to neni ich problem :41c2:, nechcel by som vidiet tu fakturu co ti daju zaplatit :41c2:, mne sa osvedcil E85, ale pochybujem ze v PP take natankujes...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
noodles222
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 28.08.2012 08:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa noodles222 »

no môžem skusiť aj SOI.. uvidime.

každopadne vidite - za hodinu ste mi tu napisali aspon čo zmerať, pozrieť atd. Nikdy som od nich nedostal žiaden vypis ukonov, ktore spravili.. Raz pozerali senzory, či davaju spravne hodnoty. Dal som im auto aj na týžden - vraj všetko OK bolo. štartovali atd.

Menili aj nejaké natáčacie valčeky.. Ked to vymenili, auto už ani neštartovalo :D až na moju urgenciu, že auto prestalo štartovať po výmene tých valčekov, to znova rozobrali, nahodili.. vraj všetko OK bolo.. zaujimave, že auto potom znova štartovalo na prvýkrat.. :D katastrofa.. Prípadne, nejaký servisak dobrý, skúsený, čo by to aspon zmeral či je všetko ok v okolí PP?
noodles222
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 28.08.2012 08:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa noodles222 »

a z tých videíí?? neviete niečo dedukovať?
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

A co nareklamuje??? Haha...
Je to proste vlastnost toho auta, ktora nijakym sposobom neobmadzuje pouzivanie... To ste este nepoculi od nikoho? Skvele zdovodnenie zamietnutia reklamacie a to potom clovek s nicim nehne, lebo tu ziadna hranica neexistuje a vsetko zalezi len na of. vyjadreni automobilky.
Takto skoncilo uz mnoho pripadov. Zijeme na Slovensku, boli tu fatalnejsie chyby konstrukterov z automobiliek a nic sa neriesilo.
Co tu pomoct? Tieto priamovstrekove, oturbene motory su docela veda. Pomer benzinu a vzduchu vo valci musi byt omnoho presnejsi, nez u dieslu.
Mna by este zaujimalo, co sa stane ak v ten moment toho tarokovania motora stlacis plynovy pedal... Ci sa to ihned zrovna, alebo aj tak to ma problem. Teda, ci je to ciste zalezitost volnobeznych otacok.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

checkengine neni rozhodne prijatelna vlastnost v zaruke :3020:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
noodles222
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 28.08.2012 08:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa noodles222 »

Ahojte, pri stlaceni pedalu nic, otacky sa vratia naspat a hrka si to stale dalej

A tak ako pisal mastik29 - rozoberu ta na hocicom.. fakt som skusal, aj pravnik mavol rukou, ze napr. v reklamacnom poriadku maju, ze auto im musim nechat na 30 pracovnych dni, aby mali sancu odstranit zavadu - to vraj sudca skuma ako prve :) ta deeee. Uz radsej toto neriesme ci reklamovat, SOI alebo ine..skusil som, raz dva som pochopil ze tudy cesta nevede..
asher
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 23.07.2010 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa asher »

Podobný problém má aj koncern u starších 1.4 TSI. Tu je to z dôvodu ekológie. Elektronika sleduje teploty, čas od posledného štartovania a pri určitých podmienkach tlačí do motoru viac paliva za účelom rýchlejšieho zahriatia katalyzátoru. Niekedy je toho paliva toľko, že motor má problémy s bohatosťou zmesy, pritom zo sebou hádže a má otrasný zvukový prejav. Riešenie na to vraj nie je. Zaujímavé je,že sa to deje len pri plusových teplotách. Nebude to tu tiež tak?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ked pises, ze to v zime nerobilo, mne nove auto fakticky od novoti startovalo zle, ale bol som s tym 1. v DS v autorizaku, vycistili sviecky, potom to islo dobre chvilu, ked sa zopakovalo, prehrali mi soft, auto malo cca 4000km...mozem povedat, ze to pomohlo, ale prijmaci technik tvrdil, ze su velice haklive na kratke jazdy tieto vozy, ze startovacia davka je velka a pokial sa jazdi malo, nestihnu sa sviecky samocistit...ale to je fiat a najma ten nemenovany autorizak patri k tym najlepsim co poznam...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných