Opel Astra G - vyroba klucu podla VIN

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

misobos
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.03.2008 11:03
Zdieľať na Facebook

Opel Astra G - vyroba klucu podla VIN

Príspevok od používateľa misobos »

Zdravičko, chcem sa le opytať či mi niekde vyrobia kluc podla Vin cisla?
Dakujem
najman
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 09.08.2012 11:18
Zdieľať na Facebook

autokľúče

Príspevok od používateľa najman »

Skús 0904672464,Ivanska cesta 11, BA. Ale musis byt v TP napisaný ako vlastník vozidla.

P.S. Minule som bol na KDI a ked som sa pýtal policajtov, ci sa uz da u nich platit kartou, tak mi odpovedali protiotázkou "čo ste v Tescu?". To len na margo tej inteligentnej predchádzajúcej odpovede, vidno, že debili nie su len na KDI.....
aladar-miazga
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 29.10.2013 23:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aladar-miazga »

Takéto odpovede tu mávajú tí istý k..ti , nič poradiť nevedia , tak rozprávajú o Tescu... Potom tak to forum vyzerá ...
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Myslím že celkom tak to nie je, autor tým len chcel naznačiť, že v prvej kľúčovej službe, napr. v tescu to asi nebudú vedieť urobiť.
Dokonca pochybujem, že by to mali vedieť podľa VIN urobiť aj na Ivanskej ceste. To by potom malo znamenať že by teoreticky hociktorá kľúčová služba na svete, ktorá má určitú bezpečnostnú úroveň, mala vedieť urobiť kľúč na hocijaké auto. No neviem, ľudia sú úplatní a korupcia je všade.
Doteraz som bol presvedčený, že v takom prípade treba zájsť do značkového servisu, ktorý to objedná u výrobcu kľúčov, povereného priamo výrobcom vozidla.
najman
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 09.08.2012 11:18
Zdieľať na Facebook

autoklúč

Príspevok od používateľa najman »

Ja som nepovedal, žena Ivanskej ceste mu spravia kľúč k autu, keď tam príde a povie im VIN-ko. Potrebujú k tomu konkrétne auto a doklady od vozidla. Potom Vám spravia kľúč, aj keď nemáte ani jeden.

P.S. prínosom k téme je určite spomínať Tesco, to tomu chalanovi s Astrou pomôže. Ja som sa aspoň snažil mu dať kontakt na niekoho, kto v tej oblastí robí. Nech žije MT!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Sa stretli traja s podobnou mentálnou úrovňou...
92901
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.01.2013 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 92901 »

v tescu urobia kluc. + mne tam dali aj immo a nakodovali to. aale mozno ze na opel to nerobia.treba nakodovat inde v servise.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

V Tescu kľúč možno urobia, ale nie podľa VIN!!!
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 4 neregistrovaní