Opel Astra 1,4

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Opel Astra 1,4

Príspevok od používateľa jouwy »

Čaute prosím vás dá sa nejako zistiť na Opel Astra 1,4 74kw 2011 mám podľa mechanika pokazené vanosi , auto neťahá mám výšiu spotrebu , predchádzajúca majiteľka menila rozvody a jej šikovný mechanik vanosi len pretesnil a tým ich poškodil , viem že pri výmene sa musia vytiahnuť aj rozvody ? A najlepšie je meniť komplet cele vanosi ale kôli cene dá sa nejako zistiť ktorá časť je zlá ? Lebo komplet sada je cez tisícku ale každá tá časť stojí pár stoviek Dakujem
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Auto si kupoval v takomto stave? Ak ano, tak 2000 eur malo byt zohladnene v cene.

Da sa samozrejme zistit, ci je nefunkncny elektromqgneticky ventil, alebo samotny aktuator. Ale na to treba osciloskop.
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

Áno kupoval v takomto stave bohužiaľ som si to nevšimol , lebo som presadol s naftového do tohto a sa mi zdalo že to ide pohode , ja som s ňou aj volal pôvodná majiteľka povedala že ak bude oprava dráha sa mám ozvať že sa dohodneme čiže to je pohode , osciloskopom sa to dá zmerať ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných