Omyl benzín do TDI PD -po vyčistení,Diagn.- niekedy zdochne

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

strecho
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 05.05.2013 13:57
Zdieľať na Facebook

Omyl benzín do TDI PD -po vyčistení,Diagn.- niekedy zdochne

Príspevok od používateľa strecho »

Dobrý deň.Mám VWGOLF Plus TDI PD 77kW r.v.2006,omylom som tam dal benzín,potom komplet vyčistený,výmena filtrov,jazdím,ALE niekedy motor "zdochne",musím dlhšie štartovať(bateria nová),naskočí a zase 100-200 km ide,znova sa to zopakuje.Prosím naozaj odborníka o pomoc ako čo najefektívnejšie to oddiagnostikovať(čerpadlo al.vstrekovače),príp.oprava a znovunavrátenie do normálneho stavu.
P.S.som nedobrovoľne 4 mesiace bez práce a príjmu-lebo polovička je onkopacient ťažší stav
V prípade pomoci môžete aj na môj sukr.mail: petstrecho@gmail.com
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Zmerat tlaky na tandeme ak v poriadku tak chytene vstreky. Pouzite v dobrom stave idu ca po 100€/ks. Zial ani tu sa zazraky robit nedaju, nastastie tu o nic nejde len o peniaze.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

suhlasim s otazkou - Strecho, z ktoreho si mesta ? Este by bolo mimoriadne dolezite vediet kolko km (aspon priblizne) si najazdil na benzin, kolko bolo nafty v nadrzi ked si tam nalial benzin a kolko bolo benzinu.

Z tvojho uvodneho popisu nevyplyva uplne jasne ze si na ten benzin vobec jazdil - cize je mozne ze vstrekovace ktore kazdeho napadli nemusia byt vobec chytene a moze to byt nieco uplne ine. Ak si mal v nadrzi cojaviem 5L nafty, nasypal si tam 50L benzinu a jazdil si na tom 400km az dokial auto uplne nezastalo, tak je drahy prieser garantovany.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Všetko musí začať na odmeraní tlaku tandemu,myslím že bude razom jasno
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných