Odhlasenie auta na noveho majtela a nasledna zmena.

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

janystyle
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.05.2013 22:14
Zdieľať na Facebook

Odhlasenie auta na noveho majtela a nasledna zmena.

Príspevok od používateľa janystyle »

ZDravím , pred pol rokom som predal nepojazdne auto novy majtel si ho chcel opravit a prihlasit. zpisali sme zmluvu dodal som ze za ziadne zavady nerucim po havarii a auto odhlasil na jeho meno. Auto nevyplatil cele ale povedal ze ked mu budem posielat TP mam ho poslat na dobierku (nevyplatenych 50 Eur). Tp som mu poslal 3x ani raz ho neprebral. stale sa na nieco vyhovaral. Teraz ma ziada aby som spravil zmenu majtela na TP na nejakeho jeho kamarata lebo on uz auto nechce. Co si o tom myslite? Ako mam postupovat aby som sa vyhol zbytocnym problemom? TP od auta mam stale ja nechce ho prebrat.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ak je napisany v technickom on - perom - posli mu technicky bez spiatocnej adresy - a mas ho v ppp,je to klasicky - cisty slov.spekulantsky bulo a kamarata si vymyslel,lebo mesiac je davno fuc a starosti na svete...
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Oľutuj 50,-€, a pošli ho obyčajnou poštou. Zober si potvrdenie z pošty doručenku doklad o zaplatení.
Stratíš 50 éčiek, ale ušetríš si kopec vybavovania za k.o.ko.ta.
A nech si auto prihlasuje on cez KO, keď je lajdák :4012:
Odrazu pozná Tvoje číslo, vie Ti zavolať, otravuje Ťa hlúposťami, ktoré Ťa už vonkoncom nemusia zaujímať
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Ja by som postupoval inak. Ok, urobim zmenu na druheho majitela...za 100 €+ naklady na prehlasenie,platba vopred.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

ja by som olutoval 50€, povedal by som mu ze ma to nebavi, nech si ich necha a ze mu poslem doporucene TP a uz s tym nechcem nic mat, poslal by som mu prazdnu obalku alebo prazdny papier v nej, ja by som mal doklad ze to prevzal a on nech sa stara ako vie
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

To si cakal ze tych 50 euro doplati?jej no aspon ta zivot naucil.taka suma sa neriesi.ani sudom s tym nepohnes.chod na policiu vysvetli im problem o nepreberani posty a oni ho vyzvu a ak to bude ignorovat dorucia mu ten tp osobne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných