Odcudzený certifikát o fóliach

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sp1ritus
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 03.02.2010 19:24
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Odcudzený certifikát o fóliach

Príspevok od používateľa sp1ritus »

Zdravím všetkých prítomných, hľadal som na viacerých fórach a stránkach ale z ničím podobným som sa nestretol, tak ak v prípade že tu je niečo také už vytvorené tak sa ospravedlňujem a admina prosím o okamžité zmazanie. Mám nasledovný problém boli my odcudzené všetky doklady od osobného motorového vozidla vrátane ,ako z nadpisu vyplýva, certifikátu o fóliách, na ktorom bolo uvedené evidenčne číslo po predošlom majiteľovi, nakoľko som ho kupoval z iného okresu a preto netuším kde boli vlastne tie fólie lepené a kto vydal pôvodný certifikát, preto by ma zaujímalo ,že či nemáte podobné skúsenosti alebo vedomosti ako získať certifikát o fóliách , či sa dá získať aj od iného subjektu ako pôvodného ,za každé info som vďačný
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

viem, ze v niektorych montaznych dielnach, kde lepia folie, ti za urcity poplatok vystavia novy certifikat, ale toto riesenie je prudko neoficialne

oficialne - strhnut folie a nalepit nove
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Za 10 éčiek Ti dá potvrdenie o montáži fólií /keď sú certifikované/ každý,kto sa tým zaoberá.A už na Tvoje EČ...
10retro
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 29.09.2008 18:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 10retro »

veru tak, vlastna skusenost za 10€ mi spravili nove esvedcenie a nikto sa ma nepytal ci som ho stratil alebo nieco. A myslim ze to nieje ani protipravne, alebo sa mylim? :41c2:
ondrejgti
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 02.02.2007 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrejgti »

Ked uz budes vybavovat, poziadaj ich o karticku s VIN namiesto EC.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

V živote to odomňa nikdy nikto nepýtal,Ani na STK ani pri CK...max tak pozreli, že či sú pod fóliou tie štítky čo tam majú byť.
fefe012
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 10.07.2007 20:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fefe012 »

VLADY mňa keď naposledy zastavil tak šiel vyslovene po foliach,som sa ho pýtal,že čo som spravil,lebo šiel za mnou cca 5 km a keď ma predbehol tak ma hneď zastavil a on,že nič len či folie su certifikované a či mám aj kartičku
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

no odomna to tiez nikdy nikto nepytal...
ooo pardon, na STK sa ma raz spytal ci mam, ja ze hej, on ze OK.. to bolo cele, ani som mu ju neukazal.. :40bd:
roman66666
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 26.11.2008 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roman66666 »

lepsi scaner, kvalitna tlaciaren, dobry kamarat ktory karticku vlastni a o 5 minut mas vlastnu karticku aj s predlohou pre buducnost
PS: po zalaminovani nik nepozna rozdiel
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

odomna tu karticku pytaju takmer zakazdym pri kontrole... rozhodne to nenechavaj na nahodu a daj si ju za tych 10 eciek niekde spravit.. nebudes tak davat zelenym dovod na kefovanie
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných