octavia nejde pristrojovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Rado04
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 10.02.2010 12:37
Zdieľať na Facebook

octavia nejde pristrojovka

Príspevok od používateľa Rado04 »

Nazdar chlapy, mam problém no nikde som to tu nenašiel ani v hľadaní tak sorry ak sa opakujem a je tu už taká téma, no nejde nám doma na octavii r.v. 1998 1,6 74Kw pristrojová doska, všetko beží motor svetlá osvetlenie a tak len neukazuje ani rychlosť, ani otačky ani teplotu ani benzin ani hodiny, cas,spotrebu... čiže pal. počitač nejde. Čo to može byť? Dik za odpovede.
redfavo
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 16.08.2008 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa redfavo »

po vybratí jednej poistky to dočasne pojde... na plošaku je studený spoj alebo také niečo...oprava cca 70eur...
matus@ctr.sk
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 14.01.2007 12:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matus@ctr.sk »

jo kamarat ma oktaviu tiez mu to spravilo ked patral po oprave a kazdy chcel po nom 4-5 tisic starych korun nakoniec nasiel na nejakom ceskom fore ze to robi studeny spoj na nejakej suciastke v pristrojovke bola to hromadna chyba pristrojoviek na oktaviach vybral pristrojovku preletoval a ide doteraz.
frogycek
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 29.12.2006 08:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa frogycek »

ak to nemas daleko do L. Mikulasa viem ti to urobit na pockanie cca 1-1,5 hodky
largo94
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.05.2008 20:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa largo94 »

cawte ktore poistaka sa da vybrat?, alebo kde je ten studeny spoj??
florijan
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.03.2015 09:55
Zdieľať na Facebook

octavia 1 - prístrojova doska

Príspevok od používateľa florijan »

frogycek napísal:ak to nemas daleko do L. Mikulasa viem ti to urobit na pockanie cca 1-1,5 hodky
Dobrý deň,

prístrojova doska na Octavia 1 diesel mi raz ide raz nejde, posledný týždeň nejde vôbec, viete mi pomôcť ???
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Tak ako bolo uz hore pisane studeny spoj na plosaku staci preletovat, na pomoc sa pytaj asi vo svojom okoli u mechanikov a robota tak na 30 minut .....robievam to na pockanie.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
Tyborg
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.02.2017 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tyborg »

Caute. Mam tiez problemy s padajucimi budikmi a tak som ich skusal preletovat lenze asi som urobil niekde chybu. Ked som ich dal naspat a pootocil klucom tak kontrolky nezsvietili, zasvietilo lem tlacidlo vystrazneho osvetlenia a ked som chcel nastartovat tak mi zhasol motor. Vedel by mi s tym niekto poradit ze kde je chyba? Dakujem
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Tyborg # niekde sa stala chyba a treba dat skontrolovať. Riešim toto dosť často len už ta oprava nieje brnkacka ale katastrofa. Daj to spraviť skúsenému a možno to ešte vie zachrániť.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
marmmolit
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 02.11.2015 10:51
Zdieľať na Facebook

Re: octavia nejde pristrojovka

Príspevok od používateľa marmmolit »

Rado04 napísal:Nazdar chlapy, mam problém no nikde som to tu nenašiel ani v hľadaní tak sorry ak sa opakujem a je tu už taká téma, no nejde nám doma na octavii r.v. 1998 1,6 74Kw pristrojová doska, všetko beží motor svetlá osvetlenie a tak len neukazuje ani rychlosť, ani otačky ani teplotu ani benzin ani hodiny, cas,spotrebu... čiže pal. počitač nejde. Čo to može byť? Dik za odpovede.
tiez som to mal,, najskor to haprovalo ze mi budiky isli potom nie a zase sli a zas nie,, a potom uz nesli vobec,, je to znamy problem a spravi ti to kazdy sikovnejsi autoelektrikar, ten moj to zmakol asi za 35 minut,,
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných