Octavia ll - po zatvorení dverí svieti 3 brzdove svetlo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jojinkor
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 28.10.2009 19:49
Zdieľať na Facebook

Octavia ll - po zatvorení dverí svieti 3 brzdove svetlo

Príspevok od používateľa jojinkor »

Zdravím páni,chcem sa s vami podeliť o novú skúsenosť s mojou octaviou 2.pred 2dnami mi pri zatvorení kufra začalo svietit tretie brzdové svetlo.hladal som na fore aj celkovo na nete ale nikde som nenašiel nič podobné, okrem jedneto príspevku, kde sa mp3turbo zmienil o jednej octavii, kde videl ten isty problem ako som mal ja. radil že su prelomené káble v prechodke, tak som dnes zhodil tapacír kufra, prezrel všetky káble, vyzerali ok tak som ich všetky premeral a boli v pohode.tak som hladal dalej a našiel som príčínu. pod tapacírom v kufri na strane šoféra sú dva konektory a vedla nich ide hadicka k zadnému ostrekovaču. a čuduj sa svete na spojke tej hadičky mi unikala zmes do ostrekovačov a a pekne striekala do konektorov. takže boli všetky kontakty krásne zaoxidované. verím že moja skusenost niekomu pomoze pri podobnom probléme.
arnie191219
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 23.11.2010 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa arnie191219 »

:28b7: no super-tiez mam dvojkovu oktaviu a clovek nikdy nevie,kedy sa mu to zide.
jojinkor
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 28.10.2009 19:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojinkor »

no stravil som pri tom celý den...uz som nevedel kde hladat...a stale sa mi zdalo ze mam slaby tlak na zadnom ostrekovači a už viem prečo.po oprave strieka ako besný...
222romco
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 26.07.2008 16:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 222romco »

A to nie len brzdove svetlo, aj stierac, central, vonkajsie otvaranie kufra... Protimrazova poistka ostrekovaca-aka to radost...
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných