Octavia I (2001) medzera 5.dvere

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jozco313
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 20.01.2014 19:58
Zdieľať na Facebook

Octavia I (2001) medzera 5.dvere

Príspevok od používateľa jozco313 »

Zdravím , prosím o radu
Nie je to nejaký problém , proste ide o to že mám octaviu z roku 2001 , 1.9 SDi po rodičoch a je tam medzera v piatych dverách (kufor) na ľavej strane asi 1cm , druhá strana je v poriadku , neviem to riadne popísať ako keby boli krivé alebo čo. Nebuchol som to nikde , pamätám si že to tak bolo už asi 10 rokov ale nič sa s tým nerobilo , no mne to moc estetické nepríde.

*úprava*

na odstránenie vady bude treba vymeniť komplet dvere ?

Ďakujem za radu.
Naposledy upravil/-a jozco313 v 17.04.2014 19:56, upravené celkom 2 krát.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nepoložil si otázku.
jozco313
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 20.01.2014 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozco313 »

už som to upravil , ospravedlňujem sa
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Ak to nebolo buchnuté tak to z najväčšou pravdepodobnosťou bude nakrivo osadený zadný nárazník, kufor sa dá skontrolovať tak, že sa pozriete či sú medzery správne pri zadných svetlách, ak je tomu tak tak je problém v nárazníku.... sám som bol svedkom toho že nové auto malo z predajne nakrivo nasadený nárazník(takisto octavia ale 2) a pri zavretí sa dotkla nárazníku.... a predajca presvedčoval že to je tak ok..nebolo... vrchná lišta nárazníku nebola zacvaknutá v držiaku ale položená nad ním.... takže kľudne si viem predstaviť že aj toto mohlo byť z predajne...z fabriky by to tak nepustili aspoň o tom pochybujem.... ...tam to bolo krivé lebo v predajni ešte dorábali ťažné a teda ho dávali dole mechoši z autorizáku.... priložte sem foto a hneď to bude jasnejšie...príp. zistite či auto naozaj nebolo buchnuté.... vymeniť kufrové dvere podľa mňa meniť určite nebude treba..to by bol extrém....
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných