ochrana proti zlodejom

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

SteelerCZ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 19.11.2009 23:39
Zdieľať na Facebook

ochrana proti zlodejom

Príspevok od používateľa SteelerCZ »

myslite ze staci vybrat baterku? K nam je totiz takmer nemozne v noci, aby sa dostal nejaky kamion k autu a nalozil ho..takze to vidim na tu baterku...hm?
SteelerCZ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 19.11.2009 23:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SteelerCZ »

ono mne ide skor o to, ci mi pomoze vybrat tu baterku....
kacir003
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 06.01.2010 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kacir003 »

iste ze to pomoze. :4012:
ved tym znemoznis startovanie. dotycny zlodej by musel mat EXTREMNE velky zaujem o tvoje auto, aby si dal namahu doniest so sebou druhu baterku a tu pripojit. (ak by pri prvom pokuse pozrel pod kapotu a zistil preco to nestartuje).
Ak vsak mas auto, ktore je velmi ojedinele a naokolo ho nikto iny nema a niekto sa ti ho rozhodne ukradnut za kazdu cenu, tak si tu baterku prinesie... :41c2: takze nie je to na 100%. :zga28:
pdk
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 09.11.2008 19:46
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pdk »

ze vybrat baterku :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tiez som sa udrbaval - lebo zlodej pride k tvojmu autu sam, bez kamarata a z domu/bytu kde byva to ma priblizne 19km daleko a pojde pesi celu cestu... vyrazi o polnoci aby o piatej rano udychany a upoteny stal pri tvojom aute na konci so silami a zivotom na jazyku.

naivita strasna.

ked si pridu pre tvoje auto, pridu nejakym druhym autom. A to bateriu ma, takze za polminutu ju vyhodia von, za dalsiu polminutu nahodia do tvojho auta, natocia, vratia naspat a s tvojim autom bez baterky odidu prec.

myslis ze sa to neda?

tak si to skus. A nedajboze by ti zlodeji boli taki bohati ze by nahodou mali dve baterky aby jednu nechali v tvojom aute a na nej odisli :)
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 02.06.2010 20:41, upravené celkom 2 krát.
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Re: ochrana proti zlodejom

Príspevok od používateľa tihi222 »

SteelerCZ napísal:myslite ze staci vybrat baterku? K nam je totiz takmer nemozne v noci, aby sa dostal nejaky kamion k autu a nalozil ho..takze to vidim na tu baterku...hm?
daj dolae volant ako mr.bean :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Re: ochrana proti zlodejom

Príspevok od používateľa x77x »

tihi222 napísal:daj dolae volant ako mr.bean :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
...... jasne...



...ale aj tak potom dopadol :d :D

http://www.youtube.com/watch?v=4PqVT-C4gR4
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Alebo Lochness... :d :D


Viem si predstaviť aj jednoduchšie spôsoby ochrany ako sa každý deň 2x trtkať s x-kilovou baterkou a jej zapájaním/odpájaním/ kódom rádia a pod...
Peugeotak307
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 13.02.2010 20:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peugeotak307 »

Ked pojdes na nakup co urobis ,vyberes baterku a das do nakup.vozika.??? alebo za bieleho dna sa auta nekradnu.?Najlepsie bude ked vyhodis motor odmontuj kolesa, od namornika si pozicaj kotvu a tu kotvu poriadne zabetonuj ...
SteelerCZ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 19.11.2009 23:39
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa SteelerCZ »

cicmanec napísal:Alebo Lochness... :d :D


Viem si predstaviť aj jednoduchšie spôsoby ochrany ako sa každý deň 2x trtkať s x-kilovou baterkou a jej zapájaním/odpájaním/ kódom rádia a pod...

tak sem s tym, kazdy napad si cenim:D..lebo som si kupil auto,..cely stastny..ale ide vecer a zacinaju nekonecne paranoidne myslienky..bohaca uz len toto mi zas chybalo :-))
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Napr. mp3turbo tu o nich písal dosť - tajné vypínače, znemožnenie otvorenia kapoty... Ale najskôr napíš čo je to za auto či to má vôbec význam...
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa x77x »

cicmanec napísal:Ale najskôr napíš čo je to za auto či to má vôbec význam...
......... no ono to bude bud daky zetor alebo vetrieska ..... :4090:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

http://forum.autobazar.eu/vw-passat-zab ... 11019.html



a to ake mas auto by sa nam fakt zislo, a som velmi zvedavy co to je zac. Skus napisat aj rok vyroby. Mam taky citak ze to nebude Audi a8 2010 pripadne BMW x6 2010 :)
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

SteelerCZ napísal:
cicmanec napísal:Alebo Lochness... :d :D


Viem si predstaviť aj jednoduchšie spôsoby ochrany ako sa každý deň 2x trtkať s x-kilovou baterkou a jej zapájaním/odpájaním/ kódom rádia a pod...

tak sem s tym, kazdy napad si cenim:D..lebo som si kupil auto,..cely stastny..ale ide vecer a zacinaju nekonecne paranoidne myslienky..bohaca uz len toto mi zas chybalo :-))
zalezi na tom, ake mas auto. Ten pocit poznam z cias ked osm bol majitelom G4 TDI :)

Rano prvy pohlad isiel na parking - ze ci tam este je.

Potom som to radsej vymenil za Fiata a bol pokoj. TEraz mam Hyundai a ochrana kcharu ma vobec netankuje :4012:

Ano, nie je to nadstavec na vtaka a predam ho s vacsou stratou ako nieco z koncernu - ale zivot nie je o strachu z curakov co kradnu auta pre inych curakov. :3906:

Najlepsia ochrana je prevencia a kym bude v SR vymozitelnot prava fikciou - dovtedy sa nestoji za tu namahu trapit podobnymi otazkami :3906: :3020: :3035: :3035: :3035:
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných