Obhliadka vozidla a diagnostika v zahranici

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

norbi8888
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 08.11.2013 16:51
Zdieľať na Facebook

Obhliadka vozidla a diagnostika v zahranici

Príspevok od používateľa norbi8888 »

Ahojte, som zo Sale a hladam nejakeho sikovneho mechanika co to vie aj s diagnostikou a hovori plynulo po nemecky. Mam vyhliadnute nejake auta znacky BMW v Nemecku a potreboval by som niekoho kto by mi pomohol s kupou. Samozrejme za financnu odmenu. Ak by sa tu niekto nasiel alebo viete o niekom piste.

Diky
norbi8888
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 08.11.2013 16:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa norbi8888 »

Nemam skusenosti s takymto nakupom a prave preto hladam niekoho so skusenostami a znalostou jazyka...

Chces povedat ze v nemecku si ani skusobnu jazdu nemozes spravit ani diagnostiku doniest zo sebou nic??
MilanFI
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 01.09.2008 16:40
Bydlisko: Tatry
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MilanFI »

No neviem kde si ty kupoval auto, ale doteraz bežná skúšobná jazda 5-10km bez presviedčania a debát. Bol som len u Nemcov, dvaja súkromná osoba, štyri autohausy. Diagnostiku ťa asi robiť nenechajú, ale vo väčšine prípadov môžeš ísť do servisu dať skontrolovať. Žil som tam a hovorím plynule nemecky, oblasť porýnie -westfálsko, takže vlastná skúsenosť.
BMW e 91, Nissan Patrol 2,8 td Off Road, VW Golf V , ex Vectra C 2,0 DTI,
norbi8888
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 08.11.2013 16:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa norbi8888 »

Takze aj ked by mi nedovolili spravit diagnostiku tak teoreticky do nejakeho servisu by som ho aj mohol odviest... Mozno to bude zalezat aj od predavajuceho ze ci nieco take dovoli , ale aj tak nechapem preco by s tym mal byt problem... Podla mna problem moze byt akurat tak u tych co predavaju sroty a vedia to... A tak budem vediet ze tam ani netreba kupit
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pohladaj na gugli.je kopec takych co to robia za prachy.odvezu ta az k autu obzru ho poradia ti posadia ta do neho uz aj z prevoznymi znackami a ty len natankujes a ides na sk.samozrejme este pred cestou sa da vsetko vytelefonovat rovno ti povedia vyskrtaju zoznam tvojich vyberov poradia ti aj ine stranky kde su auta a nastavia ta na spravny kus.zvysok je na tebe. a ta neochota nemcov neni koli ich lenivosti ale koli reklame slovakov kseftarov,alebo aj ten nemec moze byt podvodnik kupis auto a uz sa mu nedovolas.
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných