Novy motor a ojazdena prevodovka rady ?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mrmajky
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.03.2014 07:58
Zdieľať na Facebook

Novy motor a ojazdena prevodovka rady ?

Príspevok od používateľa mrmajky »

Zdravim chcel by som sa opytat par veci na mojom passate rok 2006 2.0 TDI 103KW DSG Prevodovka sa mi pokazil motor {hlava motora vstrekovace atd.. vo volkswagene mi povedali ze je to neopravitelne a ze potrebujem novy motor , ponukaju mi novy motor v hodnote 7000eur ,podla mna je to dost penazi a preto by som sa chcel poradit auto ma nabehane 230tisic km ziaden iny problem tam neni prevodovka slape ako hodinky a preto by som chcel vediet oplati sa to ked budem mat uplne novy motor a prevodovka bude mat najazdenych 230tisic km ...neviem ako by som sa mal vyjadrit nevyznam sa v autach ...nemoze sa mi stat ze mi odide prevodovka ,? auta sa nechcem vzdat a momentalne neviem nikde kupit z havarky cely motor kebyze to urobim a kupim od nich ten motor v hodnote 7000eur ? oplati sa mi to ? vela zvas asi napise ze som magor ze nad tym uvazujem
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

no 7000 € je skoro hodnota toho auta
a čo sa týka prevodovky opýtam sa takto kedy bol menení olej a v akom režime jazdila Mesto/diaľnica
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je to ponuka na úrovni jej autora.Aj káva mi zabehla keď som to čítal. Nech uvažujem ako uvažujem a to si teda dám námahu si spočítať,ako by som to napr riešil a za koľko,lebo tento motor jazdí aj môj syn (BKD),tak už preto.Má už slušne nabehané,pritom autíčko je stále ako nové,takže raz sa to asi tiež bude riešiť
Mám také tušenie že z tej ceny by som vydostil tri motory,ale spočítam sa presne.
powder
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 01.01.2013 16:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa powder »

V žiadnom prípade by som nekupoval nový motor za takúto cenu. Veď v podobnej sume kúpiš aspoň čo som pozeral mobile.de ten ročník s dsg celé (pojazdné/neburané)auto. Ja na tvojom mieste by som kúpil motor z havarovaného auta, je ich viac než dosť, len treba hľadať.
Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

Mam na predaj cely Passat r.v. 2007 2.O TDi DSG , 2 majiteľ k tomu druhy GB Passat 1,9 TDi DSG na súčiastky - pôvodne kúpený na prestavbu toho 2,0 na 1,9 TDi ale nakoniec sa výhodne kúpil motor 2,0 TDi . Auto ma 130 000-km . Oba auta dohromady 9000-eur samostatne 2,0 TDi 5500-eur a GB 1,9 TDi 3500-eur
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Škoda slov,nová hlava necelých 500.- a celých motorov logicky použitých a kompletných nespočítatelne veľa a z danej ceny by ich bolo cca 10 ks
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Lubo odpoveď bude kdesi v tejto vete zadavateľa... vo volkswagene mi povedali ze je to neopravitelne a ze potrebujem novy motor
Aj tu tá istá firma povedala že treba vymeniť turbínu za 700 a auto dostalo nový palivový Bosch filter za 22 e.- a bolo po núdzovom stave.
Ale chyba je v ľudoch,oni iba idú na doraz kde si to môžu dovoliť,takže kto chce kam,treba ho tam postrčiť.Múdre rozhodnutia vždy ako posledné
Kde je ďaleko viac peňazí než rozumu,niet prečo koho ľutovať
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Majki, mam na predaj Brooklynsky most. Za sedemtisic bez dépéhá, ale to nejako zvladneme.

Postavis tam rampu a budes vyberat desat centov z kazdeho auta, za tri tyzdne to mas cele doma s prstom v riti.

Pripravim papiere u pravnika, dojdi podpisat.
mrmajky
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.03.2014 07:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mrmajky »

Po prve chcel som sa len poradit zatial som to neurobil dakujem za normalne vyjadrenia otom je toto forum poradit sa s ludmi co stym maju skusenosti,momentalne som nieco nasiel tak neplanujem kupit novy motor len si to dam unich cele dokopy napisem potom ako som dopadol dakujem vsetkym normal ludom
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Mrmajky, aká je cena 1 normohodiny vo VW servise?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Asi tak,už samotný začiatok je vlastne zlý koniec
romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

na ebay pozri ..

Príspevok od používateľa romysisa »

romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

dalsi ...

Príspevok od používateľa romysisa »

romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

treba hladat...

Príspevok od používateľa romysisa »

Tu mas za cca 1000euri, 160 tisic km . http://www.ebay.de/itm/Audi-A3-VW-Passa ... 534wt_1154
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných