nová anténa do auta

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

muranec
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 31.03.2015 11:50
Zdieľať na Facebook

nová anténa do auta

Príspevok od používateľa muranec »

zdravím neviem či je podstatné aké mam auto ale kedže ste to pár ludom vyčitali že problém napišu ale nenapišu s čím takže mam VW Polo rv. 98 mam tam "nové" 9 mesačne rádio Pioneer MVH-160UI a auto som kupoval bez anteny myslim len bez toho prutika sice tam mam to sedielko kde sa to da naskrutkovať ale skušal som to tam dať z ineho auta a auto mi nechyti žiadne rádio a kedže prišli do éteru v pohode rockové rádia (konečne) tak by som si čas od času zapol aj to rádio tak sa vas chcem opytať treba mi meniť celu antenu či ako? lebo vraveli mi že nato budem musieť zhodiť stropny tapacir čo nebude asi jednoduche a ked to budem mať dole prečo nevymeniť antenu za novu že? ako zistim kde je chyba...možno že kostra v radiu by problem nemal byt si myslim
pozeral som sa napr po takejto antene http://auto-anteny.heureka.sk/antena-st ... silovacem/
ale nemali ste tu pekneho slova na tieto sharky tak som pozeral ešte klasicku http://auto-anteny.heureka.sk/mgb-aktiv ... on-40cm_2/

ktoru odporučate? viac mi zaleži na efektivite ako na image...
muranec
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 31.03.2015 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa muranec »

[img]http://s18.postimg.org/i9hvezfpl/Bez_n_zvu.png[/img]

našiel som niečo taketo ale som laik a akurat viem že 1 ma isť do radia a dalej? :d :D
muranec
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 31.03.2015 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa muranec »

radio nemam prepojene so spinačkou to nevadi? lebo tam nieje original spinačka...ale keby vytiahnem klučik a vypne sa tym radio bol by som velice rad
Naposledy upravil/-a muranec v 19.04.2015 13:08, upravené celkom 1 krát.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Tak dorobiť, ide o to, že anténa asi nemá napájanie do predzosilovača čo je v nej a preto Ti to nehraje.
muranec
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 31.03.2015 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa muranec »

no je to može lenže toto sam nespravim asi to bude tou spinačkou....
ja som si myslel že keby prehodim antenu za novu že to pojde ak je pri streche prihrdzavena tak že ocistim lepšie chyti kostru a bude...
muranec
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 31.03.2015 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa muranec »

len keby som vedel ako prisť nato kde mam chybu
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

muranec napísal:radio nemam prepojene so spinačkou to nevadi? lebo tam nieje original spinačka...ale keby vytiahnem klučik a vypne sa tym rado bol by som velice rad
a ako to startujes?
muranec
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 31.03.2015 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa muranec »

no gombikom ho zapinam aj vypinam je to dost otravne ale co narobim :)
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

jaj az teraz registrujem rok 1998.no nic uz nenarobis to auto je uz 17 rocny vrak,kludne si v tom natiahni nove kable od baterie k repro a antenu a hned bude vsetko fugovat.nic sa neboj demontovat to auto nema hodnotu kludne aj tapacir zlom.
muranec
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 31.03.2015 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa muranec »

no nieje to až taky vrak žeby som lamal tapaciri :342a:
ešte musi min. 2 roky poslužiť mne par veci tam vymenim a bude ale kedže po kupe radia som zapojil iso konektori a vsetko slo okrem FM radia...tak problem bude podla mna v antene v pondelok objednam novu a pokusim sa ju vymeniť a uvidime ak budu mať na sklade spravim to hned zajtra a potom sa vam ozvem :)
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

myslel som stropny ak ho ches dat neporuseny dole tak sa s tym vyhras par hodin.lepsie je ho ohnut on sa zlomi vymenis autenu vratis o spat a vybavene.latka bude neporusena len sa zlomi ta doska ale u auta z roku 1998 by som to neriesil.
muranec
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 31.03.2015 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa muranec »

jaj no mne ide o tu latku hlavne ako tam je uchyteny? či si mam kupiť radsej aj nove uchytky ak ich potrham...no uvidim ake budem mať nato nervy :) ale ked kupim antenu tak tam nebude komplet kabel až do radia čo? myslim po celej streche
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

tak to pozri este dnes ako to tam je ci to ma nejaku spojku a hned budes vediet co kupovat.do 19.30 mas cas kym je den.
muranec
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 31.03.2015 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa muranec »

asi maš pravdu pozriem sa nato dnes a zajtra to mam spravene zachvilu do mesta zbehnem aj bez tapaciru pri najhorsom :D aby som ho nedaval dole 2 krat
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

no to je ono.za tie roky tam uz mozno aj antena bude druha popripade to uz aj cele vyber,a do predajne to poloz na pult.

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných