Nové poplatky za zápis do evidencie

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Viem , že časom dojde aj na mňa , ale teraz som o chlp unikol. C značky ostávajú , bez brzd , bez svetiel, bez STK.Stačí zvariť dve učka motor a kolesá a v dedine nebude väčšieho geroja. PZP za 20evri ??? no neni to zadarmo , len milionari nech Cayene radšej nechajú v garáži , dosť často mám problém o čo sa zastavím :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jakobz
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 12.06.2009 14:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jakobz »

Odkiaľ je táto informácia o nových poplatkoch?
Opel Vectra GTS 3.2 V6
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

jakobz napísal:Odkiaľ je táto informácia o nových poplatkoch?
Precitaj si napr. na pravda.sk, inak ten posudok, to budu take zadne vratka pre "nasich ludi" co budu prihlasovat veyrony a podobne auta, tam sa bude ten posudok akceptovat aj ked v nom bude uvedene ze ten veyron ma cenu 10€
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

neviem o akom posudku píšeš ale auto nad 254kw bude koštovať 6308€.
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

co si debilny narod volil to maju , miesto toho aby ho debila verejne obesili na namesti v BA adalsich vedla neho , este mu lizu rit a pchaju sa mu tam , BA by bolo ideal , blizko AT,CZ,HU
Slovac kam sme sa to dostali? , mali sme to riesit este vcas popravami stinanim hlav a nke tlieskanim , raz sklamal viackrat nesklame a nech mu havrany oci vydlabu tolko kauz a strajkujuci lud viaceri nepodporia kazdeho jedneho mali tahat na popravisko
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

pedro727 napísal:neviem o akom posudku píšeš ale auto nad 254kw bude koštovať 6308€.
Je to v prvom príspevku, na základe nejakého znaleckého posudku by sa mohol upraviť koeficient pre výpočet poplatku, samozrejme to ale platí len pre jazdené auto.

Ale ako bolo vyššie spomenuté prečo platiť nekresťanský poplatok za jazdený Veyron, alebo nejaké AMG, ked znaleckým posudkom sa to auto ohodnotí na cenu bežnej Fabie social edition a trebárs ten poplatok znížiš o 50%
lorry
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 17.12.2007 15:38
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorry »

Opat sme si zvolili bandu zlodejov, mame co sme chceli...
Par mesiacov po volbach a uz pritvrdzuju...
Ludia zabudnu po 4rokoch a zvolia ich zase, staci pekne vystupovat, oblek za 2000eur a ruza na mdž a je vybavene...
Strasili migrantami, teraz ich ani nespomenu...chranime slovenko....predvolebny tah.
Sme my len hlupy narod !!!
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

jackboy napísal:nikoho ste neobesili ...preto sa neboja
Jak ste,sme nie? :d :D :d :D
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

chlapci neplačte , máte veľké sny ako sa žije vonku blaho a pritom to tiež nieje med lízať.mám kamoša v AT a keď mi zavalí aké vymyslené poplatky tam cáluje a to sú pálky páni , tak by ste hneď inak písali.
a tam je to presne ako tu v okolí viedne sa zarába prefektne a potom len vo vychytených lokalitách inak je to slabota.
nevravím že to nieje o niečo lepšie ako tu ale zázrak to nieje, záleží kto , čo ako, kde.
korupcia a migranti, to je jeho denná téma :xdevil:
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Vsetci picujete a nadavate ale chodte sa pozriet na poplatky do okolitych statov len taky maly priklad zakonna poistka v DE je oproti nasej 10 nasobne vacsia , v AT tam je tych nezmyselnych poplatkov este viac a komplet vsetky staty vyberaju poplatky ktore v ociach normalnych ludi vzbudzuju dojem vypalnictva , Taliani Francuzi prejazd ich dialnicami stoji nehorazne peniaze az clovek rozmysla ci nechodit radsej kanalom ta nasa rocna suma 50 eur za dialnice je az usmevna , takze stat bude vzdy hladat cestu ako naplnit nejaky rozpocet a to je jedno kto bude pri kormidle nikto znich nevytiahne zo svojich vrecak resp. uctov
Jardo66
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 05.12.2008 14:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jardo66 »

oco13 napísal:Viem , že časom dojde aj na mňa , ale teraz som o chlp unikol. C značky ostávajú , bez brzd , bez svetiel, bez STK.Stačí zvariť dve učka motor a kolesá a v dedine nebude väčšieho geroja. PZP za 20evri ??? no neni to zadarmo , len milionari nech Cayene radšej nechajú v garáži , dosť často mám problém o čo sa zastavím :40bd: :40bd: :40bd:
Oco a vieš to určite, že tie značky ostávajú, lebo ja som počul, že ich od septembra už nemajú ani vydávať ani predlžovať. Ja by som ich tiež potreboval na LKT, tak ak máte niekto info, tak by mi to dosť pomohlo.
Suzuki Gitara 2,0 HDI
Nissan X-Trail 2,0 i
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mne ich dva týždne dozadu dali na ďalšie tri roky celkom v pohode ,na vyvážačku som bral nové. Akurát pri predlžovaní si vytiahli zo spisu fotky a chvílu diskutovali či je to domáca výroba. Asi dostali všetky DI od ministerstva preplesk ,lebo v prvej várke dostali tabule aj Zetory, V3S a rôzne anglické offroady. Zákon pritom jasne vraví "domácej výroby". Dával som do TKčka indenor z Peugeota a majitel mi vravel že jemu tie tabulky zobrali. Myslím že budeme robiť kamufláž aby TK vyzeralo ako poskladané na kolene. lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

braga napísal:Taliani Francuzi prejazd ich dialnicami stoji nehorazne peniaze az clovek rozmysla ci nechodit radsej kanalom ta nasa rocna suma 50 eur za dialnice je az usmevna , takze stat bude vzdy hladat cestu ako naplnit nejaky rozpocet a to je jedno kto bude pri kormidle nikto znich nevytiahne zo svojich vrecak resp. uctov
- tých 50E za tú našu pseudodialničnú pseudosieť je úplne primeraná suma.... kanálom chceš chodiť? počítam že cestná sieť v takom Francúzsku je na inej úrovni ako u nás. Neviem kde bývaš ale ja tu na východe jazdím tankodromom denne a denne a rozmýšľam kam putujú moje dane.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

120 km diaľnice smer z Milana rovna sa 52 eur co na to povieš ? budem chodiť Za- Ba 1krat hore dole a som na tom lepšie do roka môžem prejsť 1000 krát stale za 50 eciek chod tie km na taliansku dialnicu potom sa zasmeje tvoja penazenka

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných