Nissan X-trail

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sweri
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30.01.2007 18:52
Zdieľať na Facebook

Nissan X-trail

Príspevok od používateľa sweri »

caute.chcem sa opytat ci mi nevie niekto poradit ktory motor na x-trail je lepsi 84 alebo 100kw.je mi jasne ze ten 100kw ma vacsiu silu ale potrebujem vediet ci niesu s tym motorom nejake pravidelne problemi.pretoze prave ten by som si chcel kupit a nemam s nissanom ziadne skusenosti.TAK DIK ZA RADU
SlickVic
Príspevky: 702
Dátum registrácie: 08.09.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Re: Nissan X-trail

Príspevok od používateľa SlickVic »

sweri napísal:caute.chcem sa opytat ci mi nevie niekto poradit ktory motor na x-trail je lepsi 84 alebo 100kw.je mi jasne ze ten 100kw ma vacsiu silu ale potrebujem vediet ci niesu s tym motorom nejake pravidelne problemi.pretoze prave ten by som si chcel kupit a nemam s nissanom ziadne skusenosti.TAK DIK ZA RADU
nazdar. rodicia to maju nove od oktobra 2005, najazdene doteraz 90 000km, bez poruch. urcite treba ist do tej 100kW verzie. je tam rozvodova retaz ak sa nemylim, takze o starost menej. olej nezerie ani kvapku, spotreba do 7 litrov, byvaju vsak na rovine a su to uz kludni soferi :) je tam mensi kufor, a na moj vkus trosku gazikoidne auto, dost hlucne, ale schopne v terene oproti inym SUV.
sweri
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30.01.2007 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sweri »

tak dik za infosku.nikdy som na tom nejazdil tak to neviem porovnat s inym SUV no pred tym ako si to kupim tak to urcite vyskusam.Este raz dik
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných