Nissan X-Trail 2005 - spojka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

madein1974
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.07.2011 00:14
Zdieľať na Facebook

Nissan X-Trail 2005 - spojka

Príspevok od používateľa madein1974 »

Zdravim vsetkych. Mam moznost kupit xtrail 2005, plna vybava koza, panorama, vsetko elektrika atd. sezonne gumy za 10,000. Pri testjazde som si vsimol ze spojkovy pedal ide dost tazko. Iny xtrail som nesoferoval takze neviem porovnat, no myslim ze tak tazko by to nemalo ist... Poradite niekto ci sa tomuto radsej vyhnut, su tam ocivicne problemy a nakladna oprava alebo sa nemusim obavat? Dakujem za rady a typy. Zdar
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

pri spojke je vzdy oprava nakladna..uz len z pohladu demontaze...to nikto zadara robit nebude..cize prevodovka dole...a az potom sa uvidi, co sa deje dnu..aj ked urcite indicie tam urcite su..kde zaberala spojka?nechvelo ju?

tazko by ist nemala..dnes uz na ziadnom aute nejde spojka vyslovene tazko...

spojkova sada komplet na nissana vychadza radovo okolo 700 ojro, samozrejme da sa aj lacnejsie, aj drahsie..plus praca ..
madein1974
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.07.2011 00:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa madein1974 »

Spojka zaberala dobre , nebolo treba tlacit az na podlahu, ziadne chvenie, nic. Len hovadsky tazko isla... Pokial viem tak je hydraulicka, a zo zahranicnych for mam obavy ze to moze byt vazne...
bacilpp
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 17.05.2008 15:24
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa bacilpp »

neveril by si ako pomoze obycajne premazanie pedaloveho mechanizmu, neviem ako u Xtrail ale u sharana to bola markantna zmena
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anglictina »

ak Ťa to poteší, šoféroval som trochu na kamarátovom X-trail 2,2 Dci r.v.2004 a šla mu spojka tiež pomerne ťažko. Teda, auto jazdí normálne, ale v porovnaní s inými autami mi ten chod spojkového pedála prišiel ozaj tuhý a ťažký.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

soferoval som ich uz zopar a nikdy sa mi nezdalo ze by to slo tachzsie. Nekukaj na vybavu pretoze koza a panorama v Xtraily ti je aj tak na prd a za 10000e si mozes medzi Xtrailmy vyberat kolko len chces. Ak sa ti ozaj paci tak neries a sadni do druheho a porovnaj ako to ide tam , pripadne ho zober do autorizaku a daj skontrolovat tam aj ked ani to nie je zaruka lebo mozno do toho sadne nejaky prijimacy technik co nic nevie a povie ti ze je to OK aj ked nebude
madein1974
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.07.2011 00:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa madein1974 »

Diky za postrehy... manzelka ide zajtra pozret do TN na jednu 2006ku, uvidim co povie ze ako isla spojka nanom...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Vraj manzelka ide pozriet :40bd: Ide ti silno
madein1974
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.07.2011 00:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa madein1974 »

Som rad ze som ta pobavil... Ja som v anglicku takze nemam na vyber...
mmll
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 24.02.2010 17:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mmll »

patko1 - veľmi by som ťa chcela vidieť čo si ty za chudaka že si na každom prispevku vo fore robiš len srandu............... prajem ti uprimne aby sa ti to všetko v ziivote vratilo aj s úrokmi.............................
radoslav1977
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 13.04.2010 15:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoslav1977 »

No, TUPOUNI, len pre vasu informovanost, spojk. pedal na X trailoch ide dost tazko, na kazdom jednom!!! Takze ten mudrc co ich soferoval zopar asi soferoval hovno. A tak to je ked niekto da na vyplody internetovych idiotov a mudrcov bez jedinej realnej a vlastnej skusenosti. Je to vlastnost nissanov, tvrdy spohk. pedalllllľ
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

Tažko ide len na tom kde je zodrata lamela a zodrata je skoro na všetkych ktori si toto auto zamienaju s terennym autom.Čim je lamela tenšia tym tažšie ide stlačat spojka ,je tam tak tvrdy pritlačak že dokaže zodrat lamelu aj brusit nity a nešmyka.
Spojkova sada vychadza do 200€ tak ako na ine auta samozrejme pokial netreba menit aj dvojhmotu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný