Nissan X Trail 2,2dci 100KW r.v.2006 - DPF

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubomirh
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 27.12.2006 21:32
Zdieľať na Facebook

Nissan X Trail 2,2dci 100KW r.v.2006 - DPF

Príspevok od používateľa lubomirh »

Zdravím.Prosím o radu,či ma už toto auto filter pevných častíc,chcem si doviesť takéto auto má naj.190000 km.Ďakujem.
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

2.2 100kW pokial viem nieje renault motor. Dpf to moze ale nemusi mat...kedze to chces dotiahnut z vonku, skor ho ma ako nie
lubomirh
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 27.12.2006 21:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomirh »

Spravne Martino,Renault to nieje ešte až 2,0 dci bol už Renault.
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

X Trail T30 motor 2,2Dci je Japonský motor s reťazovým pohonom rozvodu (sú dva 84 a 100KW) a už netrepte tie piĉøviny dookola,"odborníci" !!!!!
Ale zásadne stále treba dezinformovať a motať ľudí svojimi domnienkami a pocitmi..... :3c90:

X Trail T30 Dci DPF - mať môže, cca od roku 2006, ale nie každý (neviem či to nebolo za príplatok) malo by sa to dať zistiť podľa týchto VIN dekodérov (dole). 2007 a vyššie 2.0Dci to je už T31 DPF majú už všetky. Máme benzín T31 takže darmo to preháňam cez tie dekodéry neviem to potvrdiť, ale inak mi ukáže všetko do šróbika hneď ten prvý...

http://www.japancars.ru/cat/nissan/

http://www.club-nissan.ru/cars/vin/

http://www.autobaza.pl/sprawdz-pojazd

http://vin.su/

http://vinformer.su/en/
Používateľov profilový obrázok
Cherro
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 13.02.2010 19:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cherro »

Skús pozrieť , dá sa zistiť podľa motora, alebo keď máš foto motora sú tam malé rozdiely - T30 2.2DCI DPF??
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

mal som uz par Xtrailov a napisem to takto. Ruky prec od Xtraila s DPF. Je to katastrofa. Mal som taky Xtrail pred dvoma rokmi od jedneho zufalca co si s tym nevedel dat rady a nakoniec mu to dpf nejaky dobrak vykuchal a potom zistili ze to ma RJ denso a nikto to nevedel upravit softwarovo. [dnes uz mozno vedia] Uz som to tu pisal ako som to vyriesil ja. Kupil som z polska druhu RJ plus immo plus kluce z Xtraila s tym istym motorom ale bez DPF. Prehodenie ma trvalo asi 8 minut a auto jazdi. Xtrail s DPF ma uz tusim aj vodou chladene turbo a plno plno viac kur,vitok ako Xtrail bez dpf. Inak ako tu uz bolo pisane Xtrail je fajn auto velmi svizne a s malou spotrebou, samozrejme treba si zvyknut na budiky v strede a slabsie vypracovanie
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Lubos, veď píšem že môže mať, ale ak to bude nejaká 1/2006 ešte ho mať nemusí od polovice roku už možno všetky to neviem to auto som nemal..
Ja viem zase na betón, že niektoré 2006-ky ho ešte nemajú tuto sused ho má bez DPF či FAP-u.
Motor by mal byť japonský do posledného šróbu. To je ten čo bol aj v Primerách a Almerách.
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

Od 10/2005 plni T30 normu Euro 4,zmena piestov , trysiek,turba,PDF-ko,lambda sonda atd.Dostali sa však na trh aj auta ktore sa na Euro 4 len tvaria ktore maju trysky,piesty turbo ,jeden teplomer na kat. ktory je podobny pdf-ku,bez diferencie tlaku,druheho teplomeru,snimača teploty v motorovom priestore a bez lambda sondy.
lubomirh
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 27.12.2006 21:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomirh »

Je mi divné,že to auto má dva výfuky na lavo jeden a druhý na pravo čo som si až teraz všimol na fotkách.Nevipadá to na tuning.Ostatné podobné auta sú z jedním výfukom.VIN č. ešte nemám,tak sa to pokúsim idetifikovať podla neho.
lubomirh
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 27.12.2006 21:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomirh »

Alebo sa na to pravdepodobne kašlem. :2f93: Dik za rady.Netreba mi take komplikacie.
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

vyfuky budu 100% dorabane to určite nie je orginal.
PDF-ka u tohoto modelu by som sa nebal ale trysiek a turba
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Tie X-traily asi preto majĂş policajti, lebo dobre sedia na ceste.
lubomirh
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 27.12.2006 21:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomirh »

Pre p.lakinooo to nieje žiaden problém DPF,ked je taký múdry a dobre poradí.
lubomirh
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 27.12.2006 21:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomirh »

Je to z DE nebúrane so str.šíbrom.4500€+dovoz+špz+nepredvídane okolnosti ako dpf a podobne.
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

lubomirh: Ak pozeraš na ten šrot u Autohandel Zlatko?Tam ta budu trapit ine veci ako PDF.

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní