Nissan Sunny gti - Sviečky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

janjohn
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.02.2009 14:06
Zdieľať na Facebook

Nissan Sunny gti - Sviečky

Príspevok od používateľa janjohn »

Zdravim páni,

potreboval by som poradit.kupil som nissan sunny 1.6 16v gti.od 5000 otacok auto nechce dalej tahat.predavajuci mi povedal ze to je tym ze tam nedal original sviecky.chcem sa teda poradit ci ich mam kupit normalne v predajni ND ako napr.v autokelly ,alebo APM.ide o to ze som sa dozvedel ze tam idu s titanovou hlavicou.

Ďakujem za rady.
storm525
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 06.10.2004 22:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa storm525 »

To, ze auto netaha mozu, ale nemusia, byt sviecky...skus www.nissanclub.cz tam Ti urcite poradia.
pali-nitra
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 27.11.2009 23:18
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pali-nitra »

Ak si z Nitry alebo okolia tu máš číslo na predajcu dielov za dobre ceny 0918 77 10 56 alebo 0903 208 425
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: Nissan Sunny gti - Sviečky

Príspevok od používateľa cicmanec »

janjohn napísal:ci ich mam kupit normalne v predajni ND ako napr.v autokelly ,alebo APM.
Kúp ich tam kde budú lacnejšie. Čiže eBay... :d :D

janjohn napísal:ide o to ze som sa dozvedel ze tam idu s titanovou hlavicou.
Počul som o platinových, irídiových a všelijakých, ale o titánových nie. A čo je to tá „hlavica”?

Kúp tam dáke NGK alebo Denso, také, ktoré podľa katalógu patria do toho motora a hotovo...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Na 99,9% to nebude sviečkami. Prešiel som som dlhú sviečkovú cestu od Pobedy k dnešným autám než aby som týmto rozprávkam veril.A najmenšiu dôveru mám k špecialitám s troma alebo štyrmi špecialnymi v kozme vyrobenými elektródami.Zaplať pánboh autá poväčšinou kašlú na predstavy svojich majitelov a ako najspolahlivejšia cesta k normálnej prevádke sa úkaže jednokontaktový Brisk za 30 centov.Čo ako jediné by som overil v Tvojom prípade je dlžka sviečky a tepelná hodnota nech je dodržaná.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 74 neregistrovaných