Nissan Primera Wagon p12 1.8i-2004 výmena palivového filtra.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

klonda
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.02.2007 08:21
Zdieľať na Facebook

Nissan Primera Wagon p12 1.8i-2004 výmena palivového filtra.

Príspevok od používateľa klonda »

Zdravím chcemsa spýtat:mám nissan primeru p12 wagon r.výroby 2004 motor benzín 1.8i 85kw chcel som vymenit palivový filter pri údržbe v mototechne som ho kúpil presne na typovú radu auta ale pri údržbe sme ho nenašli,tak sa chcem opýtat niekoho kto má tento motor či už menil paivový filter?dakujem za odpoved :2f93: .
hnr
Príspevky: 765
Dátum registrácie: 14.02.2009 03:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hnr »

Ak ste dobre pozerali, tak je dost možne, že ho nemaš. Cim dalej je viac aut ktore ho nemaju.
hnr
Príspevky: 765
Dátum registrácie: 14.02.2009 03:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hnr »

To si len Ty mysliš
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dúfam že si to pamätám dobre,v motorom priestore pod brzdovým posilovačom
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

hnr napísal:Ak ste dobre pozerali, tak je dost možne, že ho nemaš. Cim dalej je viac aut ktore ho nemaju.
Nie že som som sa ešte s čímsi takým nestretol,ale neviem si to ani predstaviť.Ak máš znalosť bol by som zvedavý ktorá motorizácia ho nemá ?!
hnr
Príspevky: 765
Dátum registrácie: 14.02.2009 03:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hnr »

Niektore modely Suzuki Jimni, Svift po 2004, Ford Focus 1,6 po 2006 a ešte jeden filter na nejake europske auto mi ostal na sklade ale teraz si neviem spomenut.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja Ti Karle nevím,moje pochybnosti trvajú,našiel som ich krásne v Tecdoc-u,tak isto aj v objednacích katalógoch,napr. ten Focus ho má zabudovaný do potrubia,vstup 8mm,výstup 8mm,priemer 52mm. Suzuki tiež valcový,jeden koniec rovný,druhý zahnutý,montovaný tiež do potrubia,Jimny má skrutkovací na holandre montovaný do kovového potrubia. ?????
klonda
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.02.2007 08:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klonda »

Diky chlapi ale vravim ze v autokielly mi ho predali bez problémov a nemohli sme ho nájsť a vravím je to dosť veľký válec takže by bol vidno.Ešte skúsim zavolat do autorizovaného servisu v MT-J.M.Martin a uvidim čo mi povedia.zatial ďakujem za pomoc.
klonda
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.02.2007 08:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klonda »

klonda
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.02.2007 08:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klonda »

m.hlavaty:ak by si mohol pozri či je v katalogoch v ponuke aj filter na tu moju primeru wagon r.v.2004 motor benzin 1,8i 85kw.diky
hnr
Príspevky: 765
Dátum registrácie: 14.02.2009 03:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hnr »

Vy ste ma nepochopili, mam 4 filtre palivove na sklade, lebo ich nebolo kde namontovat.Milan to, že si ich našiel v katalogu neznamena, že su aj vaute.Do nejakych krajin ich davaju, inde zas nie.A prvy krat som sa s tym stretol na japoncoch.

Niekto zas vyratal, že vstreky vydržia 200 000 km aj bez filtra tak na čo by ho tam davali.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja Ťa chápem ,ale to mi zastavuje krvný obeh ak si uvedomím že by ten sajrajt z nádrže mal skončiť kdesi v otvore vstrekovača.

Fakt nech ma porantá,to musím zistiť,aj tú Primeru aj Martinovi z Mazdou,Tá Mazda bude jednoduchá cesta,to zajtra zistím určite,ale skúsim aj Primeru,len tam nemám také možnosti,pre Mazdu robím externe niektoré opravy
klonda
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.02.2007 08:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klonda »

mhlavaty:skús to kuknúť som na to zvedavý.dík
klonda
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.02.2007 08:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klonda »

Takže chlapi dneska som zaniesol nissana do značkového servisu v MT na výmenu palivového filtra a po dvoch hodinách mi zavolali že moje auto nemá palivový filter tak som im povedal že prečo mi ho predali podľa typu auta a katalógu a nevedeli sme prečo :2f93: .
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných