Nissan Primera Sedan 1.8 , 83 kw 2001 - nemá výkon

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

daviteli
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 20.02.2018 17:25
Zdieľať na Facebook

Nissan Primera Sedan 1.8 , 83 kw 2001 - nemá výkon

Príspevok od používateľa daviteli »

Dobrý deň kamarát má toto auto. Naštartuje v pohode ale príde problém keď zaradil som 1 a chcel som sa pohnúť a auto sa strašne pomaly pohlo tak som mu pridal plný plyn a aj tak auto sa ťažko rozbehlo a keď som dal plný plyn inak sa nejde pohnúť tak auto strašne začalo trhať to je strašné musel som dať nohu z plynu prestalo na výchylku a zase to isté. prestalo to a išli sme ho prebehnúť na dlhšiu trasu kde bola rovina a aj v 3 som prídaval plyn a zase až nechutne celím autom začalo trhať a max išlo 120 ďalej už nešlo otáčky na 5 boli 3000 a aj keď plný plyn ani sa nerozbehlo 120 a nič viac :D a radiaca páka strašne vibruje. Ja mám Fiat punto 1.1 40Kw 1998 a to auto je oveľa svižnejšie a ide viac ako 120 a to nemám ešte plný plyn a to je čudné že 1.1 ide lepšie ako 1.8 a tento Nissan je ešte mladšie auto :D :D Moje auto malo všetko čo potrebovalo nikdy som nečakal a hneď sa riešil problém. A je škoda aj tohto auta že je v takom stave možno ste mali takýto problém alebo podobný. Olej pred nedávnom menený aj filter Tankuje sa na OMV aj na shell. Dakujem za odpoveď
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Napíš tu ss sjaro alebo choď na www.nissanclub.cz a tam ho tiež nájdeš ako sjaro... možno to bude váha vzduchu????
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

Vaha alebo rozvody. Daj dolu bočny dekel hlavy a pozri kolko je vonku šponovak retaze.
daviteli
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 20.02.2018 17:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daviteli »

Dobre ďakujem pozriem aj inde. Nech si to dalej rieši on lebo ako odišlo od mechanika čo robil olej a servo je ešte horšom stave ako bolo
daviteli
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 20.02.2018 17:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daviteli »

Také auto riadiť to nie je sranda :D keď sa stane krízová situácia tak auto nereaguje. A pomalé je a to je nebezpečné niekedy že ved stihne človek a zistí že aha nejde to ako som čakal a je havária na svete :D
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Vie sa motor vyprdiet? Teda je vyfukove potrubie priechodne?
daviteli
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 20.02.2018 17:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daviteli »

Nie ono nie je to plinulí prechod viete ako myslím. Aj to počuť ako starý traktor
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Plus ta 1.8 moze byt olejozrut cize veci s tym spojene....
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

mozu byt preskocene rozvody alebo vytahana rozvodova retaz alebo napriklad podpaleny ventil a podobne.
daviteli
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 20.02.2018 17:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daviteli »

Aha dobre lebo dneska sme zase išli s autom a na kopci som musel podradiť z 5 do 2 aj tak nič moc a smrdí motor a pridal som plný a zrazu velký kustí dym za nami. A rozvody boli menené ale kamoš ho pozrel on sa venuje autám aj takéto má a sme sa prešli a išiel okolo neho a strašne smrdel motor otvoril kapotu a pozrel sa a kde sú sviečky a slzelo to a to nemá tam čo robiť ešte sa to lesklo takže to tam nebolo pred tím
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných