Nissan Primera P12 93 kw - vypnutie motora za jazdy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

roberts40
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 11.10.2009 22:54
Zdieľať na Facebook

Nissan Primera P12 93 kw - vypnutie motora za jazdy

Príspevok od používateľa roberts40 »

Zdravím páni.Poprosím o nejakú bližšiu radu, kde začať hľadať chybu. Mám Nissan Primera P12 93KW DI diesel motor, najazdené 193 tisic km.Posledné 3 dni mi to občas zdochlo pri bežnej jazde v meste.Motor ináč ide veľmi pekne,netrhá,má pravidelný chod, reatívne tichý,žiadne trhanie, olej, filtre nové, palivový memený cca 5000km,jazdím s ním denne 100-200km, rozmýšlam isť s tým do Nissanu v NR, ale kto vie či tam chlapi nájdu zavadu a hlavne koľko si zaúčtujú, jak posledne s preblikajucou kontrolkou airbagu, s tým som si poradil.Poprosím p.mhlavatého alebo iných šikovných majstrov, kde sa začať orientovať, lebo toto je na mňa veľa, asi to bude súvisieť s elektrikou motora, ale kde. Vopred chlapi ďakujem za podnet, kde asi začať.Robo
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

Sa čudujem, že na tomto dokonalom fóre ti ešte nikto nenapísal že treba ísť na diagnostiku :40bd:

Nemusí to byť hneď v Nissane
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

tak ja ti napíšem aby si napísal do nissan fora ak si tam ešte nebol... rovno na sjara... ale aj tuná chodí, tak sa možno priamo ozve...

www.nissanclub.cz
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

Treba pozriet diagnostikou tlak na hrazde,ak koliše mohol by to robit niektory z ventilov na čerpadle,ak je v poruche zapisany snimač kluky tak by to mohla robit vytahana retaz.Alebo može byt niekde v kabelaži vadny spoj.
Diagnostiku zvladne aj delphina
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných