Nissan Primera P12 2,2 di - vakuova pumpa

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

endy332
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 02.08.2008 16:31
Zdieľať na Facebook

Nissan Primera P12 2,2 di - vakuova pumpa

Príspevok od používateľa endy332 »

Dobry den prajem.Prosim Vas o radu.Jedna sa o motor 2,2 di 93kw nissan Primera,zacalo sa mi ozyvat najake cudne chrastenie od vrchnej casti motora roby mi to len pri 1200-1300 otackach pri teplom motore,bol som v servise a servisak mi povedal ze su to vstreky ale to sa mi nezda(ked sa mylim opravte ma(.Diagnostika ukazala vsetko ok.Trosku som sa poobzeral po forach vychadza mi to na vakuovu pumpu lebo to chrstenie ide najviac odtialto motor ma 200000 km a ide bez problemou.V tej pumpe je mala retaz chcem sa spytat ci sa da ta retaz este napnut alebo treba vsetko vymenit moze sa stym jazdit lebo chodim do prace 1200 km a nerad by som niekde ostal stat.Dakujem za rady.Este pumpa funguje ok.
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

Da sa napnut ak nie je ešte predrate voditko
endy332
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 02.08.2008 16:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa endy332 »

Dakujem za odpoved da sa to napnut bez demontaze?Ak sa mozem spytat odkial ste?Ak by som mal vaznejsi problem tak by ste mi pomohol?To je jedno odkial ste prisiel by som.Som z vychodu /Snina/ u nas niesu ludia ktory tymto motorom rozumeju.
isekon
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.07.2013 14:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa isekon »

Dobrý den , mám zrovna podobný problém, a pokud to slyšitelně chřestí , tak mám obavu , že to nebude jen napínák, ale opotřebované kolečko a řetěz (to mi dnes volal automechanik). Už jste to nějak vyřešil ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní