Nissan Primera P11 2,0 TD - chip

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Poison
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 16.06.2011 13:04
Zdieľať na Facebook

Nissan Primera P11 2,0 TD - chip

Príspevok od používateľa Poison »

Zdravim Vas.Chcem sa opytat mam Nissan Primeru 2,0TD 66kW,r.v.1998.Chcel by som ju dat nachipovat, nie ani kvoli nedostatku vykonu,skor kvoli miernemu znizenu spotreby.Len chcem vedeit na kolko kW je vhodne ju chipnut,vzhladom nato ze nema intercooler a kolko to cca moze stat.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ta primera uz teraz musi zrat velmi malo tak nechapem, na druhej strane chapem kolko nafty by bolo za cenu toho chipovania
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Silou mocou na ľad ? Keby som Ti mal riešiť problém z motorom,a prídem že je čipovaný,už aj ide na ulicu.Máš aspoň trochu predstavu čoho sa vôbec čipovanie týka ? Lebo ak nie povedz,ja Ti to vysvetlím.A prečo by som Ťa vyhodil z dielňe ? Lebo nebudem maturovať nad zmenami o ktorých nemám žiadnu informáciu.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

presne tak , nehovoriac o tom aky rozny majstri na chipovanie su a potom to tak aj vyzera
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

predaj a kup si SR alebo Sport a budes vrcholovo spokojny

tie diesle nestali za vela - vela zrali a skratka nic moc

stare Sunny s hladkym dieslom sa neda porovnat - nizka spotreba , milion KM atd.

neviem naco ten motor tam davali - teda viem - chceli urobit radost priblblym europanom co v tej dobe jasali za posratymi rakovinotvornymi naftozrutmi

najlepsi CHIPtuning je predat a kupit horeuvedene, potom pochopis ako dobre mysleli japoncici

kamoska predala primeru 2.0i SR a teraz place na Zemi ako hruska zelena ... (kupila TDi)
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

autokomplet- stym starym Sunny si to prehnal kazove motory teda ich hlavy kvoli nedostatocnemu chladeniu odchadzali jak najate ja som takto tento motor riesil 3 krat az ma presli nato nervy a auto som predal k tej Primere ten 2,0 TD neni bohvie co ale na tu dobu proste take motory isli takze ostatnym sa vyrovnal samozrejme teraz ho nemozeme porovnavat s komplikovanymi dieselami ale urcite by som ho NECIPOVAL!!!!!!!
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ak by aj niekto chipol motor tak aby ti klesla spotreba, tak by klesla možno o 0,5l a možno len o 0,3l/100km a možno aj o nič...

Teraz si len tak vypočítaj investíciu do chipu a jeho návratnosť v odjazdených km , presne ako napísal patko1.
Aby sa ti tie peniaze do chipu nevracali aj 50000km...
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 43 neregistrovaných