Nissan Primera P11 1,6 i 1997 - vynechava a kolisu otacky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hubynkooo
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 13.07.2010 15:00
Zdieľať na Facebook

Nissan Primera P11 1,6 i 1997 - vynechava a kolisu otacky

Príspevok od používateľa hubynkooo »

Dobry den kupil som auto a dlho stalo tak po nastartovani kolisu otacky z 1500 na 2500 niekedy az zdochne a za jazdi ak autu pridavam tak pri 4000 otackach vynecha a tak tiez pri 5500 , a uz vynechava aj ked jazdim plynulo na 2000 otackach tak vynechava a otacky mi stale kolisu dakujem za rady
misino251
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.10.2008 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misino251 »

Dobrý deň, kedy ste na aute menili naposledy sviečky, oni väčšinou robia niečo podobné, po zahriati sa to asi zlepšuje...vymenil by som ich(ak ste ešte vy nemenili) inak je otázne kedy sa naposledy menili...je to jednoduchý benzín, nie je tam až tak veľa možností....
storm525
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 06.10.2004 22:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa storm525 »

Pozri si viečko a palec rozdeľovača, sviečky by som dával len odporúčané nissanom, poprípade ešte pramerať káble ku sviečkam.
hubynkooo
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 13.07.2010 15:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hubynkooo »

po novom to auto robi to ze otacky si uz nedrzi vobec a viac ako 2500 otacok ma nepusti motor ako keby ho dusilo na viacej otacok ho nedokazem vytocit len do 2500 a potom s nim trha slbe a dusi ho ???? co s tym moze byt ?
jenda21
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 24.07.2013 15:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jenda21 »

Zdravím, dost často bývá problém se zapalovacími kabely. Navenek vypadají v pořádku, a přitom jsou proražené a zkratují. Nějaké informace jsem našel i tady http://www.tipcars.com/magazin-nissan-p ... i-481.html, třeba to někomu pomůže.
durajkar
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.03.2014 15:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa durajkar »

ako majiteľ rovnakého auta s tým istým motorom - začal by som jednoduchými vecami .. vymenil by som pal. filter (dúfam, že si po kúpe vymenil všetky filtre a náplne),rozdeľovač + káble , natankovať na inej pumpe, vyčistiť škrtiaciu klapku, vyčistiť AAC ventil (mne robil niečo podobné ako tebe) http://www.nissanclub.cz/forum-tema/aac ... canu-55741
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní