Nissan Primera 2.0 benzín rok 2002

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gol
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 28.04.2010 13:43
Zdieľať na Facebook

Nissan Primera 2.0 benzín rok 2002

Príspevok od používateľa gol »

Zdravím priatelia,
potrebujem pár rád. Auto bolo od roku 2002 do roku 2007 pravidelne servisované prvým majiteľom u autorizovaného predajcu, otec ho kupoval vo výbornom technickom stave, ale od vtedy sa o auto akosi nemal kto starať :41c2: pravidelné prehliadky skončili a jediné čo sa na aute menilo bol asi olej. Vedel som, že to dlho takto nepôjde a už sme doma.
Dnes mi palubný počítač vyhodil chybu s airbegom vodiča, niečo o tom že ho treba vymeniť spoločnosťou nissan, no nič sa sním nerobilo, havária nebola, tak teda neviem čo stým? Zrejme by bolo asi najlepšie ísť priamo do toho Martinu, nech spravia kompletnu prehliadku? Vymenia čo treba atď? Lebo tie roky čo sa o auto nikto nestaral asi budú hrať svoju úlohu a výdavkov bude viac, neviete mi niekto poradiť? Či tam teda skočiť, alebo stačí ak dám auto skontrolovať niekde v servise u nás? Prípadne aká by mohla byť cena? ďakujem a nie že na mňa hneď vyskočíte :d :D
Naposledy upravil/-a gol v 09.08.2010 16:48, upravené celkom 1 krát.
sovo
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 10.03.2008 15:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sovo »

Tá chyba airbagu nebude mat s pravidelným servisom asi nič spoločné. Proste to daj napichnut na diagnostiku a tam sa uvidí.
Ak dodržuješ podla servisky všetky výmeny náplní a filtrov nemusíš navštevovat autorizovaný servis, tá chyba s bagom by sa objavila asi aj tak.
storm525
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 06.10.2004 22:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa storm525 »

Skus este pozriet, ci sa Ti nahodou neodpojil konektor bocneho airbagu, teda ak ich Tvoj aPrimera ma. Ale na vymazanie chyby musis ist tak ci tak na diagnostiku do Nissanu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 73 neregistrovaných