Nissan PLATINA

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kacir003
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 06.01.2010 14:07
Zdieľať na Facebook

Nissan PLATINA

Príspevok od používateľa kacir003 »

Poznate niekto to auto? Prave som sa o nom nahodne dozvedel na nete a je to presne to iste auto ako Renault Thalia, ale od Nissanu. Ako je to mozne? Viete o tom niekto nieco viac? Kupil snad Nissan od Renaultu licenciu na vyrobu tohoto modelu ale pod svojou znackou? alebo to bolo nebodaj naopak..? Velmi ma to zaujima. Francuzky Renault a Japonsky Nissan mi niak vobec nejdu dohromady... Ako keby Skoda zacala vyrabat modely Toyoty. Zahadne... :41c2:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Až na to, že Škoda a Toyota nie sú v jednom koncerne tak ako Renault a Nissan už skoro 10 rokov...
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

To je len marketing. Napr. v juhovychodnej Azii som videl Mazdy 626 oznacene, ako Ford Mondeo alebo v USA Nissan Navara oznaceny ako Suzuki, v Juznej Amerike sa tusim Opel Corsa predava ako Chevy Nova, atd. . Tych prikladov bude urcite vela.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Samozrejme, že je to marketing lebo v Mexiku by si nikto Renault nekúpil keďže ho tam nikto nepozná, rovnako ako v Rusku by si nikto nekúpil Daciu Logan a preto sa tam predáva ako Renault...
mamilittt
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 18.09.2005 10:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mamilittt »

cicmanec to napisal krasne gratulujem
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Nissan a "jejich" DCi ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných