Nissan Pathfinder 2,5 dci 2007 - 125000 km - udrzba

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

majo87
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 08.01.2009 13:11
Zdieľať na Facebook

Nissan Pathfinder 2,5 dci 2007 - 125000 km - udrzba

Príspevok od používateľa majo87 »

Zdravim pani. Hned sa ospravedlnujem ze zakladam podobnu temu, ale netusil som ze na tom aute sa toho da tolko vymenit. Chcem sa vas spytat, co vsrtko sa ma kontrolovat a ktore kvapaliny menit pri 125000km pri tomto aute? Menil som motorovy olej - nakoniec som dal castrol edge 5w40 turbo diesel. Chcem este vymenit olej v prednom a zadnom diferencialy. Vymenene su komplet vsetky filtre. Poradte prosim co este pozriet, co vymenit. Bude na tom jazdit moja mama tak ho chcem dat poriadne do poriadku.Za rady dakujem
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

no oleje a filtre uz mas poriesene ako pises tak uz jedine to dat niekde skontrolovat a kuknut hlavne vole v napravach a brzdy
peter149
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.12.2012 16:43
Zdieľať na Facebook

Pathfinder

Príspevok od používateľa peter149 »

Zdravím. Prosím o radu. Mám Pathfinder r.v. 2007 kúpil som jazdenku a teraz má 18o tisíc km, doteraz velká spokojnosť. Väčšinou jazdím po dialniciach v zahraničí a mám problém s výkonom. Auto ide max do 160 km/h pri vyššej rýchlosti pomaly zrýchluje a ked stlačím viac plan tak ihned s ním trhá ako by ho dusilo, potom musím ubrať a znova ide, akonáhle príde stúpanie tak auto nevládze a takisto pri predbiehaní musím len opatrne stláčať pedál. Bol som na Slovensku v Nissan servise tak auto dali na počitač, že nič mu nieje poslaly ma preč. Kedže znova mi to robilo tak som vrátil to reklamovať tak ho boly vyskúšať tak zistili to čo ja !!! VraJ auto má problémy pri otáčkach okolo 3 tisíc, ale vraj také ešte nevidely a netušia čo by to mohlo byť, príčin ja vraj možných veľa. niekde tuna som čítal jedného pána ako opisoval problém s X-trailom a tuším to isté robí aj mne. čo vy na to ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 39 neregistrovaných