Nissan Note 1,4 - skusenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cyprian.kucera
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 04.06.2010 18:48
Zdieľať na Facebook

Nissan Note 1,4 - skusenosti

Príspevok od používateľa cyprian.kucera »

nazdar chalani, mam zaujem kúpiť Nissan Note 1,4 benzin r.v. 2007 , najazd. . 70000 km, máte s tým auton skúsenosti ? je spolahlivé ?
lowrider
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 23.06.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lowrider »

Ani o tom neuvažuj. Ako sa Nissan spojil s Renaultom, ide to dole vodou. Kvalita spracovania je strašne slabá, jazdné vlastnosti tak isto.
Image = 0. Pohodlie nič moc, na dlhšie trasy hlučný motor.
Sú určite lepšie autá ako tento nissan a za tie isté peniaze.
Naozaj sa tým ani nezaoberaj. Strácaš čas a vytváraš si zbytočné ilúzie o "dobrej" kúpe...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Až taký pesimistický názor, ako lowrider nezastávam. Je síce pravda, že Nissan po spojení s Renaultrom v r. 2004 si svoje pozície zhoršíl, kvalitou materiálov v týchto bežných autách to už nie je na takej úrovni, ako sme u japonských áut zvyknutí...

ALE

Stále si myslím, že je to dobré a spoľahlivé auto, ostatne, pozri si recenzie majiteľov:
http://www.cars.cz/autorecenze/auta/Nissan/Note/

Hondu Jazz si si pozrel? ;-)
bbraptor
Príspevky: 255
Dátum registrácie: 07.02.2008 09:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbraptor »

ja som na takom nissane najazdil len cca 3000 km v zahranici...mal som ho z autopozicovne, vtedy malo najazdenych asi 16 tisic...auto smrdelo novotou, ale dojem z neho som mal chaby...velmi slabucky tah, ked sme v nom boli traja myslel som ze ma roztrhne, strasne lenive auto...jazdne vlastnosti nehodnotim, pretoze auto na ceste nesedelo vobec, plus batozinovy priestor dost maly...a este podla mojho nazoru velmi strohy interier...urcite by som sa poobzeral uz po vyssie spomenutej honde jazz, mozno colt alebo nieco podobne...nissan note nie, celkovy dojem u mna slabucky...
strecho
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 05.05.2013 13:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa strecho »

Neviem čo máš aký zázrak doma,predpokladám Subaru,alebo BMW vo full výbave,ale každý máme iné priority-jeden veľké auto,druhý starforda a tretí oranglu na pysku!
Ja mám Note a nedám na to auto dopustiť!
Kúpil som 3r.predvádzacie auto a max.spokojnosť.Určite užitočnejšie auto ako nepraktické BMW1(pre 2 dospelé osoby a deti do 150cm) al.BMW x6(malý kufor,neprektické na parking)
Note 1,4 má živý motor,pochopíš ked porovnáš so Suzuki SX4 1,4.
Note potiahne v DE na diaľnici mi podľa navigácie dalo 167km/hod.po rovine a to som úplne nedoišliapol pedál-to pre zaujímavosť....Auto je neskutočne priestrannéa ja som na ňom jazdil rok celé Nemecko.Jasné,že nie je dokonalé,ale určite sympatickejšie ako Fabia,zadné sedadlo posuvné,priestor,a živý motor.Za tú cenu je todobré auto,i ked doporučoval by som ho na kratšie jazdy-a parkrát v roku dlhšie 1000,1500km.Pre krátke jazdy,pre mesto a pre vodiča,ktorí chce občas aj predbiehať-ideál!
A mimochodom mám 191 cm,94 kg-skús si s mojími parametrami sadnúť napr.do VW Golf 4 al.Focusa....
Katastrofa.
Note doporučujem-najazdil som na ňom 65000km a OK a v pohode.
Japonec na konec(ked ostatní to už zabalili....)
strecho
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 05.05.2013 13:57
Zdieľať na Facebook

Prax s Note

Príspevok od používateľa strecho »

Dopĺňam po určitej dobe.Mám 155000km a okrem stieračov a teraz jedného predného reflektoru(nebol číry a chcel som to mať na stálo,žiadne brúsenie,a cena 89€)som do toho ani neškrtol.Mal som Mondeo 170k diesel,potom novšie,Peugeot 406,Golf 4 a teraz aj Golf Plus ale na toto auto nedám dopustiť!Chcel som kúpiť Nissan Qushai,ale rozdiel v cene je 10000€ to je 100000 km zadara.nekúp to!
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných