Nissan Micra k12 - pin do radia blaupunkt

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

liu20
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 05.05.2006 08:43
Zdieľať na Facebook

Nissan Micra k12 - pin do radia blaupunkt

Príspevok od používateľa liu20 »

Ahojte viem ze je vas tu vela odbornikov neviete mi prosim vas poradit kde by som zohnal pin kod do radia nissan micra k12 je to blaupunkt z cd micra je rok 2005.Nemate niekto na to kalkulacku ak ano napisem sem udaje dakujem pekne.

ps:viem ze v nissane to maju ale tak snazim sa usetrit radsej poslem dakomu sampanske alebo flasku ako v nissane kto vie kolko eciek.

Je to Blaupunkt Werke Gmbh vyrobeny v Portual
sn BP3349 4 7303779
model nissan mm cd-k
7643349318
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

9066

:coffe:
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Obrázok
Mass111
Príspevky: 609
Dátum registrácie: 03.04.2009 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mass111 »

Postup je nasledovný: naštartujš, pôjdes do najbližšieho Nissanu, požiadaš o odblokovanie autorádia, oni ti budú musieť rozobrať palubnú dosku, aby mohli vybrať autiorádio. Na zadnej časti autorádia je čiarový kód s číslami, podľa neho pozrú kód autorádia, keďže každé autorádio ma iní kód. To nie je koncernové autorádio, tu ti žiadny garáž tuningáč nič nepsraví s tým. Stojí to okolo 20.- € a viem to preto, lebo priateľka má Micru K 12 a tento postup som s ňou absolboval. Alebo môžeš si to rozobrať sám, pôjdeš do Nissanu a nadiktujš im ten čiarový kód a oni ti asi za 10-15 € povedia kód k oblkovaniou autoráia. Iné riešenie nie je.
mr-alien
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 29.12.2008 18:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mr-alien »

na tvojom mieste by som si kupil nove autoradio. Mame tiez k12 a keby sa mi neco take stalo tak to ani neriesim a rovno to vymenim za druhe. Jeidna vyhoda origos radia je ze zapada do vizualu stredoveho panela
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Nepochopím tú NENAŽRATOSŤ!!!že aj na takomto musí servis zarobiť.....
Ten kód by mal automaticky dostať každý prvý majiteľ auta a mal by byť udaný napríklad v návode od rádia...kua ! To jak keby som si kúpil napríklad mobil a po vybratí baterky si budem musieť ísť zakúpiť k predajcovi odblokovací kód aby som ho mohol používať.
Je to choré že vec za ktorú som už raz zaplatil plnú cenu predajcovi nemôžem používať. :38eb: :342a:
Ktovie či by sa to nedalo napadnúť na súde nakoľko je to podľa mňa bezdôvodné obohacovanie. Samozrejme servis s tým má nejakú robotu ale nie za 10-20E.

Ale šak sme na SK!
PS v Renaulte mi ho dali zadara.
Mass111
Príspevky: 609
Dátum registrácie: 03.04.2009 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mass111 »

Vlady to nie je vôbec nenažranosť. Ten kód autorádia je napísaný buď na poslednej strane návodu na použitie, alebo sa dávala väščinou kartička s kódom od autorádia. Pretože keď vyberies baterku, tak sa automaticky zablokuje autorádio, takže 1-vý majiteľ auta to musel mať na 100%. Keď to zapatroší je to už jeho problém a musí sa vyriesť postupom, ktorý som uviedol.
patrik222
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 18.08.2011 16:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrik222 »

zdravím,vedeli by ste mi poradit ohladom pin kodu na radio blaupunkt ? BP738387810624 a 7647383318 dakujem pekne zatial
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní