Nissan Micra 2004

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mr-alien
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 29.12.2008 18:33
Zdieľať na Facebook

Nissan Micra 2004

Príspevok od používateľa mr-alien »

caute chalani, frajerka by chcela mikru konkretne 1.5 dci rocnik 2004 vozenie kazdy den cca 100 km mesto + mimo.. Ja sa troska obavam o kvalitu toho auta nemate nejake blizsie skusenosti? pripadne odporucali by ste nejaku inu motorizaciu? Dakujem za odpovede
mr-alien
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 29.12.2008 18:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mr-alien »

Baroon dik, uz som neco postudoval a tiez som viac za benzin ale vies ake su baby :) .. Som ju nahovral na yaris ale ten nie je podla nej vizualne pekny :)
SSimon
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 13.10.2009 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SSimon »

Toto auto ma aj moja priatelka,len inu motorizaciu,konkretne 1.0. To auto je podla mna superne pre zenu najma. velke predne sklo,vysoky priestor nad hlavou,a celkom zive na ten obsah,uz vzadu je to troska stiesnene..

No ma ju od nova,a auto ma len dakych 35 tisic km za pomali 6 rokov.
Pity
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 08.06.2005 22:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pity »

Micra je slusne vozitko, dobre riesene odkladacie priestory, mimoriadne pozitivne hodnotim moznost posuvat zadne sedanky a tym zvacsovat/zmensovat priestor v kufry resp pre ludi v zadu.V pohode tam potom vlezu 4 pneu na diskoch bez toho aby sa skladali sedacky (skus dat do fóbie a pod..) .Dalej je tam isofix, a baby tam maju take usko na odkladanie kabelky pred sedadlom spolujazda :-) . Akoze tiez by som bral 4 dverovu Micru ako Yaris. Tetka ju ma a je spokojna , ma jednoliter a je to svizne a v meste chodi okolo 6,5L a mimo aj za 5l len musis chodit do 90 lebo tie litrasove objemy maju vyzsie otacky od 90 km/h. POZOR ! MICRY BENZINOVE okolo roku 2005 a cca okolo 60-80 000 km sa to zacne prejavovat MAJU PROBLEMY S ROZVODOVOU RETAZOU co sa prejavuje ako skapinanie motora kedykolvek a nizsim vykonom.Cize pri kupe treba jednoznacne vedet ci ta retaz bola menena alebo nie.Je to konstrukcna chyba.Kompletna sada rozvodov vyde na 600 e + robota na cely den pre makaca mechanika lebo musi rozobrat tristvrte motora. V nissane stoji len retaz 250 e.
SSimon
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 13.10.2009 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SSimon »

mansell napísal:a tvoja frajerka kupuje auto asi na krasu a nic ine.nie vsetko je zlato co sa blisti.yariska je ina trieda ako mikra .yaris je lepsie auto o triedu ako mikra.ale nech si kupi akoze peknu mikru a otom potom.
hodnotil som auto,nehodnotil som to, preco si ju kupila,tema je o Micre nie o Yarise. :3020:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Do Micry len benzín a 1.2 59kW je ideál ;-)
Pepi19
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 09.05.2010 00:26
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pepi19 »

sliedic to by som netvrdil. mam 59 kw ano auto je zive svizne ale na 1.2 dost zerie.
Keby si mam znovu kupit micru tak idem do 160 sr lebo ta 1.6 zerie menej nez 1.2
Citroen Berlingo 1,9D (MFD) 51 kW
Volkswagen New Beetle (9C)1,8T 110 kW
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných