Nissan Juke 1,6 benzin 69 KW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zorran
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 09.04.2008 17:06
Zdieľať na Facebook

Nissan Juke 1,6 benzin 69 KW

Príspevok od používateľa zorran »

Zdravim vsetkych
Uvazujem o kupe jazdenky Nissan Juke s benzinovym motorom idealne bez turba.
V ponuke som zaregistroval dva taketo motory. Oba su 1,6 jeden ma 86 kw, to by mal byt stary osvedceny renault motor.
Druhy motor ma 69 kw a nejako neviem o nom zohnat ziadne informacie. Co je to za motor? Ma to uz priame vstrekovanie?
Zhanam jednoduchsi motor idealne bez priameho vstreku, aby nebol citlivy na zakarbonovanie, lebo bude jazdit dost kratkych tras.
dik za odpovede
michal-k
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 21.06.2015 15:08
Zdieľať na Facebook

Re: Nissan Juke 1,6 benzin 69 KW

Príspevok od používateľa michal-k »

Ahoj, tiež som hľadal info o tej motorizácii. Nakoniec som kúpil niečo úplne iné.
Ale: Kód toho motora je v Nissane HR16DE, totožný motor s Renault označením H4M. O tom nájdeš informácií viac.
zorran
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 09.04.2008 17:06
Zdieľať na Facebook

Re: Nissan Juke 1,6 benzin 69 KW

Príspevok od používateľa zorran »

Dik za indiciu....
Takze tento motor je vlastne identicky z motorom renault 1,6 SCE, ktory ma napr v megane 84 Kw a zrej me kvoli emisnej norme Euro6 bol upraveny na 69Kw. Priamy vstrek nema, ma retazove rozvody, vraj v celku spolahlive, vymena retaze odporucana po 250tkm.
Este raz dik
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Nissan Juke 1,6 benzin 69 KW

Príspevok od používateľa martincichy »

Ahoj, je to 1.6sce len s nizsim vykonom. Motor je spolahlivy. Na firme derieme niekolko dokkerov 1.6 sce. Ja mam druheho dustera 1.6 sce.

Na jednom dokkery sa pri 120 tis km menila lambda sonda. Inac nic.

Prvy duster siel do sveta pri 200 tis km. Druhy ma 2 roky a 120 tis km. Nic. Absolutne nic.

Oleje medzi 10 - 15 tis km. A standardny servis brzd ci podvozkovych dielov. Auta jazdia tazku sluzbu. Spotreba realna okolo 7,5 l / 100 km.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní