Nissan almera 1,4 64kw za tepla tazko startuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

minko33
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 22.08.2011 19:09
Zdieľať na Facebook

Nissan almera 1,4 64kw za tepla tazko startuje

Príspevok od používateľa minko33 »

Zdravim vas mam nissan almeru 1,4 64kw r.v 1997 za studena auto chyti pekne bez plynu ako nahle sa zohreje tak nie a nie chytit iba s pomocou plynu za kazdu radu som vdacny
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

A ako toci starter s motorom, ked je teply? Rovnako ako pri studenom motore?
dzuminger
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 03.11.2008 15:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dzuminger »

Zdravím,moja prvá almera ale 1.6 mi robila presne to isté.Vyčistil som komplet škrtiacu klapku a ACC ventil(acetonom).Ten acc ventil je na telese škrtiacej klapky,taký valček prichytený troma skrutkami a idú doňho 2 konektory.Myslím,že zelený a fialový. Dal by som sem aj fotku ale to auto už nemám a nemám možnosť to odfotiť.Mám inú almeru, GTi.
minko33
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 22.08.2011 19:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa minko33 »

Starter toci presne ako pri studenom a skrtiaca klapka pred mesiacom komplet vycistena neviem mozno daky teplotny snimac este vymenim palivovy filter
misokgb4
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 06.07.2010 23:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokgb4 »

Moze byt snimac teploty vody, alebo vytahana retaz.
minko33
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 22.08.2011 19:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa minko33 »

Na retazi bol pred rokom meneny spanovak vsetko bolo ok robili to v nissane bude to asi dake cidlo
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

ne som mechanik ale som mal almerku 1.4 a fakt ked bola moc horuca tak bol problém štartnut trochu sem tam..nie furt......a dávno mi hovoril niekto ked som to zistoval / to už 10 let / že tie almerky maju ten problem lebo sa zvykne odpariť benál asi zo vstrekovačou či ako...nechcem spletať
minko33
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 22.08.2011 19:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa minko33 »

Zabudol som napisat ze svoj problem som vyriesil :d :D Po vseliakych cisteniach skrtiacich a aac ventilou plus vymene teplotneho cidla chladiacej kvapaliny som zohnal za 20e komplet vstrekovaciu rampu ktoru som za 15 min prehodil a zavada odstranena.Auto krasne chyta za studena aj za tepla otacky sa pekne drzia na 800.Bol to odpaleny benal vstrekovaca ako pisal lanken vdaka za rady
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný