Nissan 200sx turbo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

spoon33
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.07.2013 21:46
Zdieľať na Facebook

Nissan 200sx turbo

Príspevok od používateľa spoon33 »

zdravim, ma niekto susenosti s tymto autom ? je ich totiž pomenej a chcem vedieť či je to dobry stroj :d
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Kto bude to auto servisovať ? Lebo za roky rokúce som robil servis na jedinom a tak si myslím že to bude pre viac dielní exotika
hnr
Príspevky: 765
Dátum registrácie: 14.02.2009 03:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hnr »

Polož si otazku prečo ho chceš ? Lebo ti ho nuka niekto za 500 Eu alebo preto lebo chceš mat doma zaujimave auto, ktore chce svoje investicie ale ked ho približiš pôvodnemu stavu už nikdy nebude lacnejšie.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

no konecne niekto hlada karu lol nepocuvaj dedkov co nemaju na stavu.je to masina.nema problem prehrabnut kolesami aj plne obsadene.
jerfono
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 31.08.2007 20:23
Zdieľať na Facebook

200SX

Príspevok od používateľa jerfono »

Presne tak, ber ho. Ak mas moznost, tak od rv 1998 po facelifte. Servis je v pohode a vsetko zozenies. Krasne auticko, s ktorym si vela uzijes.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Absolutne nepíše kolko na také auto má grošov, to si kôli vám má kúpiť kludne nejakú hajtru ? Tie autá značne trpia dnes na koroziu, na lepší kúsok bez hrdze treba tých bubákov podstatne viac
pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ved on ani nepise, ze by ho chcel kupit :zg282:
Tie, co budu lacne, budu v povodnom stave a onicom, hrdzave, motor KO.
Tie, co budu v dobrom stave, budu porobene od poslednej skrutky a cena bude v hladine, kde kupis novsie, silnejsie a spolahlivejsie auto.
Cize take auto by som kupoval len ak by som ho vyslovene chcel a dokazal by som si na nom sam porobit vsetky veci.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tak to je jasné že to je auto pre fanúšika, ktorý vie presne čo chce.

Či ho ide kupovať neviem, ale príspevky od sevena + jefrono treba brať s rezervou
jerfono
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 31.08.2007 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jerfono »

Presne tak ivko1, a este si mu zabudol navrhnut, ze namiesto 200SX si ma radsej kupit Fabiu 1.2 Hard Turbo Power.
S tym suhlasim, ze to je auto pre fanusika, ale preto ho nebudem hned odhovarat, ako to tu vo vacsine robite. Predpokladam, ze vacsina ani 200SX nevidela nazivo. Dalej preco by mal hned kupit hajtru, samozrejme, ze tu v SR je maly vyber, hladal by som aj mimo. Ale ved on kupuje, mal by si auto preklepnut, preverit a tym padom hajtru nekupit. A ked uz toto specificke auto chce, tak predpokladam, ze sa aspon trocha roumie do aut a vie do coho ide. A ani ho to financne nezrujnuje, lebo to nieje to exot ako McLaren, Pagani, Saleen, Koeniseeg alebo Bugatti...
pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

hej, evidentne vie, do coho ide, ked napisal "chcem vedieť či je to dobry stroj" :2f93:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Takých čo vedia do čoho idú a hlavne čo chcú je tu plno...
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní