Nisan Terrano

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jojo73
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 03.07.2007 18:31
Zdieľať na Facebook

Nisan Terrano

Príspevok od používateľa jojo73 »

Zdravím, prosím o skúsenosti s vozidlom Nissan Terano 2.4 benzín r.v. 1990, myslím prejazdnosť, poruchy, spotreba. uvedené vozidlo mám vyhliadnuté a potrebujem ho k poľovačkám.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

preco potom neskusis skor pozriet nejake offroad fora?

netvrdim ze tu nikto take auto nema, ale pravdepodobnost ze na forach o terennych autach toho najdes ovela viac vratane skusenosti, je dost vysoka...
original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa original »

a co tak kupit maso u masara a zver nechat zit...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a to maso u masara je vyrobene v tovarni? lol
pedroho
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 17.11.2010 19:50
Zdieľať na Facebook

Nissan Terrano

Príspevok od používateľa pedroho »

Nazdar, asi budem prvy, ale mam taketo auto /tiež do revíru/, RV 1988, trojdverak...kupene od asi tretieho majitela pred rokom. V skratke: dobra priechodnost, bať sa musiš iba blata a hlbokych jarkov....nosnosť okolo 700 kg, auto vazi podla vybavy a karoserie okolo 1600 kg. Motor mi startuje aj v tychto mrazoch na brnk. Doterajsie poruchy: dioda v alternatore, vymena spolu s uhlikmi a loziskami 75 €. Asi mam stastie na kus, ale hrdza uplne minimalna, blatniky a ram zdrave, podlaha vyborna. Olej, chadenie atd, vsetko v poriadku. Len na spotrebu sa nepytaj.....ratam na hodiny, nie na kilometre, odhadom takych 20l /100. Jazdim vsak prevazne 2.-3. stupen, na ceste je to pohodlne a aj prekvapujuco tiche auto. Ak budes vyberat, odporucam pickup. Skoda ze nebol v ponuke ani jeden ked som kupoval ja....
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných